Porady

Prowadzisz sklep internetowy? Sprawdź, co warto wykorzystać do bezpiecznego pakowania przesyłek

Prowadzisz sklep internetowy? Sprawdź, co warto wykorzystać do bezpiecznego pakowania przesyłek

Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego, to z całą pewnością wiesz, jak ważne jest prawidłowe zapakowanie sprzedanych produktów. Nawet najlepszej jakości towary nie zostaną pozytywnie ocenione przez klienta, gdy dotrą do niego uszkodzone. Co z tego, że firmy kurierskie oferują ubezpieczenie przesyłek. Pierwsze wrażenie na zamawiającym robi się tylko raz. Co zatem wykorzystywać, aby sprzedawany asortyment był bezpieczny w transporcie?

Kartony i koperty

Podstawą dobrze zapakowanego zamówienia jest dobór odpowiedniego opakowania. Popularnym rozwiązaniem jest stosowanie kartonów. Jest to opcja zarówno ekologiczna, jak i ekonomiczna. Warto sprawdzić ofertę sklepu epakowacz.pl i przekonać się, że można zamówić kartony o różnej wielkości. W sprzedaży dostępne są zarówno kartony małe, średnie, jak i duże. Z powodzeniem można dobrać odpowiedni rozmiar do rodzaju sprzedawanego asortymentu oraz wielkości zamówienia. Najlepszym sposobem jest oczywiście jednoczesny zakup kartonów o zróżnicowanych gabarytach. Dzięki temu będziemy przygotowani na każdą okazję. Oferowane przez sprzedawcę kartony klapowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania i estetycznym wyglądem.

W przypadku, gdy sprzedajemy produkty o niewielkiej wielkości, to bez problemu możemy je zapakować w kopertę. Katalog tego typu wyrobów obejmuje: koperty listowe i koperty bąbelkowe. We wnętrzu koperty bąbelkowej znajduje się folia, która chroni zawartość przesyłki przed wilgocią. Niewielkie komory takiej folii wypełnione są powietrzem, dlatego pełnią funkcję poduszek zabezpieczających przed uszkodzeniem. Atutem kopert bąbelkowych jest brak konieczności stosowania dodatkowych wypełniaczy. Co ciekawe, sklep epakowacz.pl, proponuje nie tylko koperty w różnych rozmiarach, ale także oferuje usługę ich personalizacji. Na kopercie znaleźć się może dowolna grafika lub napis.

Folie i foliopaki

Sprzedawcy internetowi bardzo chętnie korzystają także z folii i foliopaków. Za stosowaniem takich opakowań przemawia przede wszystkim fakt, że zajmują one naprawdę niewielką powierzchnię magazynową. Ze względu na to, że są wykonane z wodoszczelnego materiału, chronią umieszczone w nich rzeczy przed przemoczeniem. Do tego są trwałe, lekkie i rozciągliwe.

Foliopaki to opakowania, które są powszechnie użytkowane przez internetowe księgarnie, sklepy z żywnością lub sklepy odzieżowe. Wysyłane w nich produkty docierają do odbiorców w nienaruszonym stanie. Sklep epakowcz.pl oferuje sprzedaż foliopaków klientom indywidualnym i klientom hurtowym.

Taśmy do pakowania

Na wyposażeniu sklepu internetowego nie może zabraknąć także folii pakowej. Pozwala ona na właściwe zabezpieczenie kartonów i kopert. Jest mocna i odporna na działanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur. W sprzedaży dostępne są taśmy akrylowe, taśmy kolorowe ecosolvent, taśmy kauczukowe (solvent), taśmy specjalistyczne, taśmy jednostronne, taśmy dwustronne, taśmy uniwersalne, taśmy z paskiem fingerlift, dyspensery do taśm pakowych.  

Taśmy oprócz funkcji zabezpieczającej mogą stanowić także formę reklamy. Sklep epakowacz.pl proponuje bowiem taśmy pakowe w różnych kolorach i z opcją indywidualnego nadruku. Tego typu taśmy wpływają na efekt wizualny przesyłki. Na taśmie można umieścić logo firmy, hasło reklamowe lub informację o bieżących promocjach. Zatem, miłego pakowania!

Similar Posts