Porady

Płytki Naxos – włoskie płytki ceramiczne do łazienek i kuchni

Płytki Naxos – włoskie płytki ceramiczne do łazienek i kuchni

Szukasz pomysłu na to, jak wykończyć łazienkę? A może nie wiesz, co wybrać do kuchni? Jeżeli poszukujesz płytek ceramicznych, które będą wyróżniały się zachwycającym wyglądem, a przy tym także wyjątkową trwałością, postaw na produkty prosto z Włoch – płytki Naxos!

Naxos – wieloletnie tradycje

Włoska firma Naxos już od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją wyjątkowych płytek ceramicznych. Dzięki swojemu doświadczeniu w branży, lecz też niesamowitej włoskiej kreatywności tworzy ona wyjątkowe produkty przyciągające uwagę swoim unikatowym wyglądem. Dzisiaj płytki Naxos są znane nie tylko w ich ojczyźnie, czyli we Włoszech, ale również w wielu innych krajach na świecie. Także znalazły szerokie grono fanów w Polsce. To ceramika, która może zachwycić od pierwszego wejrzenia!

Rodzaje płytek Naxos

Naxos to wiele wariantów płytek ceramicznych do wyboru, dlatego też każdy klient chcący zakupić je do swojego domu może przebierać w najróżniejszych wzorach.

Płytki od firmy Naxos można podzielić na różne kategorie:

  • płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do innych pomieszczeń

  • płytki podłogowe, płytki ścienne

  • płytki nowoczesne, płytki tradycyjne

  • płytki ceramiczne, płytki kamienne, gresy, terakota, klinkier

Jak widać, wybór jest bardzo szeroki, dlatego Naxos to marka, z którą można wykończyć cały swój dom, mieszkanie oraz inne wnętrza przepięknymi płytkami o różnych wzorach – także tych wpisujących się w najnowsze trendy wzornicze.

Najmodniejsze płytki Naxos

Producent płytek Naxos może zaoferować klientom dostęp do wielu modnych płytek doskonale nadających się do współczesnych wnętrz. Projektanci firmy na bieżąco śledzą trendy, aby tworzyć takie wzory, które będą mogły przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. W ofercie firmy Naxos można znaleźć między innymi popularne teraz płytki imitujące beton – świetnie nadają się do wnętrz o charakterze industrialnym, loft. Firma posiada w swojej ofercie także płytki drewnopodobne, które wprowadzają do aranżacji ciepło i przytulność. Warto także wskazać na kamienne płytki Naxos. To doskonała propozycja dla osób, które doceniają wyjątkową, luksusową jakość.

Gdzie można zakupić płytki Naxos?

Aktualnie płytki od włoskiego producenta Naxos są dostępne także w Polsce. Można zakupić je w dobrych salonach z ceramiką i z wyposażeniem łazienkowym. Wybrane kolekcje dostępne są od ręki, na inne należy poczekać, aż zostaną sprowadzone z Włoch. Warto jednak zaczekać, ponieważ płytki Naxos to wspaniały wybór do każdej przestrzeni nie tylko w łazience i w kuchni!

Similar Posts