Porady

Jakie lampy zewnętrze Nowodvorski na taras?

Jakie lampy zewnętrze Nowodvorski na taras?

Zadaszony taras wyposażony w wygodne meble wypoczynkowe, trwały stolik i odpowiednie oświetlenie to doskonałe miejsce do wypoczynku oraz organizacji wieczornych spotkań towarzyskich. Szczególnie ważne w tym ostatnim przypadku jest odpowiednie oświetlenie tarasu. W tej roli doskonale sprawdzą się oryginalne lampy zewnętrzne Nowodvorski, przede wszystkim lampy ścienne i sufitowe, które można zainstalować pod zadaszeniem.

Sufitowe lampy na taras

Podobnie jak w przypadku wnętrz mieszkalnych, także na tarasie warto zdecydować się na montaż oświetlenia sufitowego, centralnego (emituje światło rozproszone) lub punktowego, oświetlającego jedynie wybrane fragmenty przestrzeni, na przykład blat stołu. Wśród lamp zewnętrznych Nowodvorski znaleźć można wiele rodzajów plafonów, które idealnie sprawdzą się na tarasach ze stosunkowo niskim zadaszeniem. To lampy ściśle przylegające do sufitu, zarówno płaskie, jak i w formie nowoczesnej tuby, nieco przypominające popularne spoty. Sufitowe lampy zewnętrzne Nowodvorski to także modele wiszące, w tym lampy z kulistymi, zamkniętymi kloszami oraz designerskie girlandy ogrodowe składające się z izolowanego kabla wyposażonego w kilkanaście oprawek, w które wkręca się żarówki ozdobne. Na stronie https://nowodvorski-lampy.pl/pol_m_LAMPY-ZEWNETRZNE-444.html znaleźć można kilka przykładów tego typu lamp. Decydując się na zakup oświetlenia na taras, warto sprawdzić stopień również stopień jego szczelności. Gdy oświetlenie instalowane jest pod dachem, nie musi być odporne na zachlapanie. Wystarczy, że będzie dobrze chronione przed pyłem i mrozem.

Kinkiety zewnętrzne

Naturalnym uzupełnieniem dla zewnętrznego oświetlenia sufitowego przeznaczonego do montażu na tarasie są kinkiety ścienne w wysokich klasach szczelności, odporne na działanie czynników środowiskowych, w tym na wodę. Szukając zewnętrznej lampy Nowodvorski na taras, możesz wybierać pomiędzy kinkietami nowoczesnymi i o klasycznej formie, przeznaczonymi do montażu natynkowego i wpuszczanymi w ścianę, emitującymi światło rozproszone i świecącymi punktowo. Ścienne lampy zewnętrzne Nowodvorski dostępne są w dużej różnorodności kształtów i kolorów, co pozwala na łatwe dopasowanie oświetlenia do różnych stylów aranżacji tego typu przestrzeni.

Wśród zewnętrznych lamp Nowodvorski, jakie mogą przydać się do oświetlenia tarasu, znajdują się również lampy stojące i podświetlane doniczki dekoracyjne. Stojące lampy zewnętrzne mogą mieć formę wysokich lamp na słupku lub lamp na dekoracyjnym stelażu, z pełnym kloszem, który zabezpieczy źródło światła przed czynnikami środowiskowymi. Choć ustawiamy je pod dachem, to jednak wciąż są to lampy o wysokim stopniu ochrony, zwykle IP44 lub IP54.

Similar Posts