Porady

Charakterystyka systemu Mi-Light

Charakterystyka systemu Mi-Light

System Mi-Light to rozwiązanie, które umożliwia wygodne sterowanie całym oświetleniem w biurze i domu za pomocą pilota bądź smartphone. Najważniejszą zaletą systemu jest jego elastyczność i możliwość dowolnej konfiguracji pod kątem indywidualnych potrzeb. System Mi-Light może obejmować zarówno taśmy LED, żarówki LED, jak i oprawy typu downlight. Warto przyjrzeć się bliżej temu rozwiązaniu.

Czym jest system Mi-Light?

System Mi-Light to odpowiedź na zapotrzebowanie osób, które cenią sobie rozwiązania spełniające kryteria inteligentnego domu. Wygoda podczas sterowania oświetleniem w domu cieszy się coraz większą popularnością. Dlatego też grono Klientów wdrażających technologię Mi-Light rośnie z każdym miesiącem. Mi-Light to system, który pozwala na wygodne sterowanie oświetleniem całego domu, używając do tego pilota lub smartphone. Możliwości konfiguracji systemu Mi-Light są w zasadzie nieograniczone. Oprócz standardowych rozwiązań system Mi-Light pozwala na dowolną konfigurację, która uwzględnia specyfikę danego domu lub mieszkania.

W skład systemu Mi-Light wchodzi długa lista podzespołów. Wśród nich należy wyróżnić taśmy i żarówki LED, oświetlenie downlight oraz szeroką gamę pilotów naściennych i ręcznych. Ważnym elementem systemu są również czujniki ruchu oraz wzmacniacze. Zastosowanie czujników ruchu pozwala w dużym stopniu zautomatyzować proces sterowania światłem w konkretnych pomieszczeniach. Dosyć często spotykamy się z oświetleniem schodowym, które jest wyposażone w czujniki. Dzięki temu podświetlenie schodów z odpowiednim wyprzedzeniem wskazuje nam drogę. Tego typu rozwiązania można zastosować praktycznie w całym domu. System ten ma wiele możliwości konfiguracji włącznie z określeniem kolejności włączania modułów czy opóźnienia włączenia lub wyłączenia światła po aktywacji czujnika ruchu.

Dlaczego warto postawić na system Mi-Light?

Planując oświetlenie w domu, staramy się stworzyć konfigurację, która będzie jednocześnie efektowna, funkcjonalna, wydajna oraz energooszczędna. W przypadku tradycyjnych rozwiązań nie zawsze można połączyć te cechy. Oświetlenie Mi-Light daje użytkownikowi wielką dowolność. Ogromną zaletą jest swoboda sterowania poszczególnymi modułami oświetlenia. Korzystając z pilota, użytkownik może zdecydować, w jakich pomieszczeniach, w konkretnym momencie, ma zostać włączone światło. Ale to nie wszystko. Sterowanie obejmuje również możliwość wyboru kolory diod LED oraz stopnia intensywności barwy. System Mi-Light pozwala na sterowanie tymi parametrami praktycznie bez ruszania się z miejsca.

Gdzie sprawdzi się system Mi-Light?

Zastosowanie systemu Mi-Light nie ogranicza się wyłącznie do prywatnych domów i mieszkań. To także świetne rozwiązanie dla firm. Mi-Light sprawdzi się w biurach czy też obiektach użyteczności publicznej. Przy zastosowaniu na większą skalę system jest w stanie wygenerować znaczne oszczędności, zapewniając optymalną wydajność. Inwestując w Mi-Light dla firmy można zapewnić pracownikom najlepsze warunki, jednocześnie generując oszczędności wynikające ze zużytej energii.

Pełną specyfikację systemu Mi-Light możecie znaleźć na stronie sklep.profiled.pl. Tam wybierzecie poszczególne moduły systemu, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Similar Posts