Majsterkowanie

Wacker Neuson dla profesjonalistów – przegląd oferty

Wacker Neuson dla profesjonalistów – przegląd oferty

Wacker Neuson to producent renomowanego sprzętu budowlanego i maszyn dedykowanych profesjonalnemu użytkowi. Nie bez powodu produkty tego niemieckiego producenta wybierane są przez specjalistów z całego świata. Poznaj najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Wacker Neuson – marka stworzona dla profesjonalistów

Marka Wacker Neuson dysponuje niezwykle szerokim wachlarzem maszyn i urządzeń dostosowanych do pracy z betonem, zagęszczania gruntu, wyburzania czy wszelkiego rodzaju pomp, koparek, agregatów prądotwórczych i wielu innych sprzętów niezbędnych na placach budów.

Zagęszczarka jednokierunkowa Wacker Neuson VP 1340 AW

W pełni profesjonalna, ergonomiczna, funkcjonalna i kompaktowa zagęszczarka Wacker Neuson VP 1340 AW to urządzenie, które idealnie sprawdzi się do zagęszczania gleby mieszanej, nawierzchni brukowej i asfaltu w typowych zastosowaniach budowlanych, ogrodnictwie czy pracach drogowych. Ze względu na kompaktowe gabaryty i odpowiednio wytrzymałą konstrukcję, zagęszczarki serii VP mogą być z powodzeniem stosowane wzdłuż krawężników, osłon kanałów czy wokół kamieni. 

Niewielkie wibracje na poziomie 5 m/s2, wygodna rączka oraz niewielka emisja spalin pozwalają operatorowi na wygodną pracę nawet do 8 godzin bez konieczności stosowania przerw. Urządzenie wyposażone jest w silnik spalinowy Honda GX 160 o mocy 3,1 kW i posiada 3,6 l zbiornik paliwa oraz 9 l zbiornik na wodę. Maksymalna wydajność powierzchniowa zagęszczarki to 600 m2/h, przez co sprawdzi się do większości mniejszych i średnich prac budowlanych.

Walec tandemowy Wacker Neuson RD 18-80

Zwrotny i wydajny walec tandemowy Wacker Neuson RD 18-80 to wyjątkowy sprzęt, który pozwoli na efektywne zagęszczanie przy zachowaniu niezwykłego komfortu jazdy i obsługi. 3-punktowy przegub centralny zapewnia intuicyjną obsługę, a jednostronne zawieszenie bębna pozwala na zagęszczanie nawierzchni bezpośrednio przy ścianach i krawędziach. Maszyna wyposażona jest w silnik diesla o mocy 14,8 kW, 70 l zbiornik wody i 33 l zbiornik paliwa, a jego prędkość robocza wynosi 183 m/min – zależnie od rodzaju gruntu.

Młot spalinowy Wacker Neuson BH 55 RW

Młot spalinowy Wacker Neuson BH 55 RW to benzynowy młot wyburzeniowy idealny do budowy sieci kolejowej oraz wymagających prac budowlanych. Ze względu na dużą częstość uderzeń (1350 uderzeń na minutę) przy zachowaniu niewielkiej energii pojedynczego udaru (55 J) prezentowany sprzęt doskonale sprawdzi się do prac przy utrzymaniu sieci kolejowej. Młot wyburzeniowy wyposażony jest w silnik o mocy 2,18 kW i pojemności skokowej 80 cm3 oraz w zbiornik paliwa o pojemności 1,8 l, a jego ciężar wynosi 23,5 kg. Dzięki praktycznej stopie ubijaka i amortyzatorowi drgań zapewnia wyjątkowy komfort prac przy krawędziach i torach, a także ułatwia operatorowi obsługę urządzenia.

Agregat prądotwórczy trójfazowy Wacker Neuson GV 7003A

Agregat prądotwórczy 3-fazowy Wacker Neuson GV 7003A to ekonomiczny generator synchroniczny, który idealnie sprawdzi się do zasilania urządzeń, narzędzi i maszyn w pracy ciągłej. Prezentowany model zapewnia maksymalną moc na poziomie 7,45 kVa przy masie 81 kg. Czas pracy agregatu na jednym zbiorniku wynosi 5,2 h. Urządzenie posiada 6 kW silnik o pojemności skokowej 389 cm3. Agregat pozwala na pracę pod napięciem jednofazowym i trójfazowym. Sprzęt wyposażony jest w wysokiej jakości urządzenia zabezpieczające.

Dodatkowa lektura:

Similar Posts