Porady

Toaleta z bidetem – zdrowy wybór czy chwilowy trend?

Toaleta z bidetem - zdrowy wybór czy chwilowy trend?

Moda dotyczy wszystkiego. Towarzyszy nam nie tylko podczas dbania o wizerunek, kompletowania garderoby, czy wybierania lokalu, w którym zjemy kolację. Również w przypadku urządzenia przestrzeni mieszkalnej, często kierujemy się trendami, panującymi obecnie na wnętrzarskim rynku. Oczywiście nie ma w tym nic złego – lubimy czuć się „na czasie,” również w kwestii urządzania mieszkania lub domu.
Zanim jednak zdecydujemy się na konkretne, modne w danej chwili rozwiązanie, zastanówmy się, czy odpowiada ono naszym potrzebom. Dzisiaj coraz częściej standardem wyposażenia łazienki jest toaleta z bidetem. Czy jest to rozwiązanie modne, a jednocześnie praktyczne i potrzebne? W poniższym artykule spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

Łazienka – relaks oraz troska o higienę

W łazience wykonujemy wszystkie czynności związane z troską o higienę osobistą. Ponadto, w przestrzeni łazienkowej równie często relaksujemy się, wykonując wszelkie domowe zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne. Dlatego też warto zadbać o to, aby łazienka była pomieszczeniem funkcjonalnym, estetycznym i wyposażonym w innowacyjne technologie. Ostatnio na rynku pojawił się na przykład trend na toalety z bidetem czy też samodzielne bidety. Coraz więcej osób decyduje się na ich montaż we własnych łazienkach.
Zanim jednak rozpoczniemy poszukiwania toalety z bidetem, odpowiedzmy na pytanie, dlaczego warto inwestować w tego typu urządzenia. Czy trend na toalety z bidetem oraz na samodzielne bidety nie przeminie? Naszym zdaniem dzisiaj jest to już niemożliwe, aby te urządzenia sanitarne wyszły z użycia. Wręcz przeciwnie, zważając na ich popularność w wielu miejscach na świecie, możemy przypuszczać, że będzie ona rosła również Polsce. Rzecz w tym, iż urządzenia takie jak bidet czy deska bidetowa są niezbędne dla zachowania odpowiedniej higieny. Natomiast połączenie bidetu i toalety w jednym urządzeniu to niezwykła wygoda. Korzystanie z toalety z funkcją bidetu pozwala również zaoszczędzić sporo czasu. Toaleta myjąca pomoże nam poczuć się świeżo i komfortowo, bez konieczności wchodzenia do wanny lub pod prysznic, celem zadbania o higienę intymną.
Dla tych, którzy naprawdę cenią sobie higienę intymną, doskonałą wiadomością będzie to, że toalety myjące bywają wyposażone również w bezkołnierzową miskę wc z technologią Rimless. W przeciwieństwie do standardowych misek wc, model bezkołnierzowy z technologią Rimless jest opłukiwany w każdym zakamarku. Umożliwiają to lokalizowane w odpowiednich miejscach dysze oraz zbiornik z wodą. Ponadto, miski wc są w tym przypadku pozbawione ostrych krawędzi czy zakamarków, w których to najczęściej gromadzą się bakterie, zanieczyszczenia i kamień.

Sprawdź, czy jest to rozwiązanie dla ciebie

Toaleta z bidetem jest funkcjonalnym urządzeniem, pozwalającym zadbać o higienę, a tym samym także o zdrowie. Dodatkowo, jest to element wyposażenia, który nie zajmie nam więcej miejsca niż standardowa toaleta. Jeśli więc mamy możliwość, warto rozważyć zakup toalety z bidetem, która z pewnością sprawi, że dbanie o codzienną higienę intymną stanie się szybsze i łatwiejsze.

Similar Posts