Ogród

Ogrodzenia panelowe malowane proszkowo

Ogrodzenia panelowe malowane proszkowo

Płot panelowy jest nie tylko estetycznym i niedrogim rozwiązaniem grodzenia terenu, ale także bardzo wytrzymałą konstrukcją. Wspomnianej estetyki i wytrzymałości nadaje ogrodzeniu także malowanie proszkowe. Jakie zalety mają ogrodzenia panelowe malowane proszkowo?

Producent paneli ogrodzeniowych Eurofance (https://eurofance.pl) oferuje ogrodzenia metalowe, które składają się z paneli stalowych, obejm, słupków i w wybranym wariancie podmurówki. Taka konstrukcja jest solidna, wytrzymała i prosta w montażu. Świetnie sprawdza się podczas grodzenia terenu małych posesji czy nawet wielokilometrowych lotnisk. Poza walorami estetycznymi i fizycznymi ogrodzenia metalowe są niedrogie, dlatego łatwo je wykonać nawet przy stosunkowo niewielkim budżecie np.: w porównaniu do drogich, kamiennych czy drewnianych konstrukcji. Wszystkie te walory są możliwe do osiągnięcia nie tylko przez twarde materiały typu stal i beton, ale także przez niezwykłą dbałość o zabezpieczenie ogrodzenia przez ocynkowanie i malowanie proszkowe.

Ogrodzenia w różnych kolorach

Eurofance posiada malarnię proszkową, która umożliwia nadanie odpowiedniego koloru ogrodzeniu panelowemu np.: ogrodzenia antracytowe, czarne, zielone czy brązowe. Na specjalne zamówienie i za dodatkową opłatą jest możliwe pomalowanie ogrodzenia oraz jego elementów na inne kolory dostępne z palety kolorów RAL. Innowacyjna malarnia to nie tylko wybór idealnego koloru.

Malowanie proszkowe nadaje estetyczny kolor wszystkim elementom płotu metalowego oraz zabezpiecza je przed rdzą, czynnikami chemicznymi czy atmosferycznymi. Uzyskana powierzchnia jest idealnie gładka, równa, bez pęcherzy.

Jak zlecenie wykonuje lakiernia proszkowa?

Zamawiamy ogrodzenie określonego typu 2D lub 3D, z podmurówką lub bez. Wybieramy jeden z dostępnych kolorów, a lakiernia proszkowa poddaje obróbce metalowe ogrodzenia. W pierwszej fazie stalowe elementy poddawane są ocynkowaniu. Dopiero po tej fazie następuje malowanie proszkowe. Cały proces polega na zastosowaniu pistoletu naładowanego elektrycznie cząsteczkami farby. Cząsteczki naładowane elektrycznie przywierają do malowanej powierzchni. Następnie utwardza się powłokę w piecu pod wysoką temperaturą.

Montaż ogrodzenia panelowego

Tak wykonane elementy ogrodzenia są gotowe do transportu i montażu. Płot panelowy ma nadany kolor i jest zabezpieczony przed korozją oraz czynnikami środowiskowymi. Producent paneli ogrodzeniowych świadczy nie tylko usługę produkcji płotu metalowego w estetycznym wydaniu, ale także ich sprzedaż, transport i montaż na terenie całego kraju.

Similar Posts