Porady

Jakie są najlepsze okna na polskim rynku?

Jakie są najlepsze okna na polskim rynku?

Stolarka okienna proponuje innowacyjne rozwiązania w zakresie budownictwa pasywnego. Współczesne okna stawiają na ekologię i energooszczędność, czyli odpowiednią izolację chroniącą przed utratą ciepła z wnętrza domu. Modele energooszczędne pozwalają zminimalizować koszty ogrzewania oraz utrzymać optymalną temperaturę w mieszkaniu. Wysokie parametry takich produktów idą w parze z oszczędnością portfela.

Okna na miarę potrzeb – opinie ekspertów

Podstawowymi parametrami, które wpływają na dobrą statykę okien są przekładki termoizolacyjne, odpowiedni pakiet szybowy, a także ramka dystansowa znajdującą się pomiędzy taflami szyb. Wszystkie powyższe elementy mają wpływ na wartość współczynnika przenikania ciepła. Renomowany producent okien, firma Domel posiada w sprzedaży okna w pakiecie trzyszybowym o grubości 50 mmMateriał, z którego zostały wykonane jest odporny na rozciąganie czy zrywanie, a uszczelki są rozmieszczone w trzech płaszczyznach.

Najlepsze okna w Polsce

Okna Energetic występują w wersji Classic i Round i posiadają sześciokomorowy system profili o szerokości zabudowy 82,5 mm, ciepłe ramki obniżające skraplanie się pary wodnej oraz renomowane okucia Winkhaus. Natomiast okna Infinitiy Passive wyróżniają się szczelnym wypełnieniem piankowym, jak również nowatorską technologią zgrzewu UltraLink. Wśród produktów marki Domel znajdziemy takie, które sa dostosowane do budownictwa pasywnego. dzięki wykorzystywaniu innowacyjnych rozwiązań w stolarce okiennej.

Energooszczędne okna to najlepsze rozwiązanie

Energetic to dobre okna, które mają pozytywne opinie wśród zwolenników doskonałej statyki czy termoizolacyjności. Budownictwo przyszłości, zwane pasywnym opiera się na nowoczesnych możliwościach stolarki dedykowanym domom energooszczędnym poprzez zmniejszanie kosztów ich utrzymania i zapewniające bezpieczne użytkowanie. Dom z oknami firmy Domel jest przyjazny środowisku.

Dlaczego warto wybrać okna marki Domel?

Okna energooszczędne są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i wykonane z trwałego materiału PVC, poza tym charakteryzują się doskonale dobranymi elementami okuciowymi. Infinitive Passive posiadają niski współczynnik przenikalności cieplnej i wyróżniają się wysoką izolacyjnością oraz możliwością naturalnego doświetlenia pomieszczeń. Okna pasywne zostały wyposażone nie tylko we wzmocnienia stalowe, ale też innowacyjną technikę szklenia na sucho. Zapraszamy na stronę producenta www.domel.pl!

Similar Posts