Porady

Jakie oczyszczacze do biura?

Czyste powietrze w pracy to nie tylko większa wydajność i lepsze samopoczucie pracowników, lecz także mniejsza zachorowalność na sezonowe schorzenia. Absencja i dyskomfort negatywnie wpływają na jakość wykonywanych obowiązków. Warto więc zainwestować w oczyszczacz do biura, taki jak IDEAL AP 30 PRO. Jest idealnym wyborem do pomieszczeń o wielkości nieprzekraczającej 40 m2.
Niemiecka jakość i zastosowanie nowoczesnych technologii filtracji sprawiło, że sprzęt jest w stanie skutecznie przefiltrować 310 m3 powietrza w ciągu zaledwie jednej godziny. Ten fakt stawia go w czołówce pod względem wydajności urządzeń usuwających zanieczyszczenia. Jest on jednocześnie bardzo energooszczędny, w zależności od wybranego trybu pracy pobór mocy oscyluje na poziomie od 5 do 30 W.
Sprasowany, pięciowartościowy filtr 360o, który zastosowano w tym modelu, to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu sprzęt jest w stanie usunąć 99,997% szkodliwych substancji i związków lotnych:
• alergenów,
• kurzu,
• wirusów,
• bakterii,
• sierści,
• włosów,
• drobinek sadzy,
• zarodników pleśni,
• cząsteczek azbestu.
Wyposażono go także w element filtracyjny HEPA H14. Aktywny węgiel niweluje nieprzyjemne zapachy dymu tytoniowego oraz oparów chemicznych. Możliwość sterowania zarówno z poziomu urządzenia, jak i dedykowanej aplikacji umożliwia bezproblemową kontrolę z dowolnego miejsca.

Ideal AP 30 i 40 PRO – idealne oczyszczacze powietrza do biura?

Wspomniane konstrukcje stanowią idealne rozwiązanie do oczyszczania powietrza w biurze. Jeżeli potrzebujemy nieco większej wydajności, warto zainteresować się wyższym modelem, czyli IDEAL AP 40 PRO, który charakteryzuje się wyższą wydajnością rzędu 440 m3/h i jest w stanie obsłużyć pomieszczenia o powierzchni nawet 55 m2. Solidne wykonanie i wysoka trwałość pozwalają na użytkowanie w intensywnie eksploatowanych przestrzeniach budynków użyteczności publicznej.
Każdy ze sprzętów może pracować w trybie cichym, nie zakłócając pracy w skupieniu i emitując szum na poziomie zaledwie 16 dB, porównywalny z niesłyszalnym powiewem wiatru. Nowoczesny system filtracji zapewnia czyste powietrze niezależnie od warunków, w jakich jest użytkowany. Składa się on z kilku etapów.
1. Filtr wstępny wyłapuje duże zanieczyszczenia – włosy, kurz i okruchy – odciążając bardziej zaawansowane elementy, przedłużając jednocześnie żywotność całego układu.
2. Składająca się z pięciu warstw powierzchnia filtrująca HEPA jest bezkonkurencyjna w zatrzymywaniu zarodników grzybów i pleśni, a także drobnoustrojów chorobotwórczych. Zapewnia czystość mikrobiologiczną pomieszczeń.
3. Aktywny węgiel pozbawia swądów i innych niepożądanych zapachów. Usuwa również lotne związki organiczne – benzen i formaldehydy.
Efektem pracy maszyny jest krystalicznie czyste powietrze, które znacząco poprawia komfort pracy i samopoczucie osób przebywających na terenie biura. Warto pamiętać, że urządzenia sprawdzają się również w domach jednorodzinnych, gabinetach lekarskich, szkołach i przedszkolach oraz placówkach medycznych.

Czyste powietrze w biurze, dzięki urządzeniom marki IDEAL

Urządzenia, takie jak IDEAL AP 30 PRO zostały wyposażone w wiele przydatnych funkcjonalności, które znacznie podnoszą ich kulturę pracy i łatwość użytkowania.
• Praktyczny czujnik wymiany filtra, który informuje nas o tym, kiedy należy zmienić element filtrujący na nowy. Jednocześnie daje nam pewność, że powietrze czyszczone w odpowiedni sposób.
• Pięć trybów pracy wentylatora (noc, niski, średni, wysoki oraz turbo) z możliwością dodatkowej kalibracji pozwalają na korzystanie z urządzenia zgodnie z aktualnymi potrzebami.
• Program AUTO gwarantuje czystość niezależnie od warunków i samodzielnie dobiera prędkość wiatraka w zależności od poziomu zanieczyszczeń.
• Aplikacja na smartfony IDEAL Air Pro pozwala na zaawansowane sterowanie maszyną z dowolnego miejsca, przez internet. Umożliwia dostęp do blokady rodzicielskiej, programatora czasowego oraz personalizacji i stanu filtra, a także aktualnych parametrów pracy i czystości powietrza. Zawiera również FAQ oraz instrukcję obsługi.
• TIMER daje możliwość samoczynnego włączenia lub wyłączenia zasilania w określonym odstępie czasu wynoszącym od 1 do 8 godzin.
Ciche i energooszczędne rozwiązania charakteryzują się wysoką skutecznością usuwania zanieczyszczeń na poziomie 99,997%. Są polecane do walki ze smogiem i pyłami zawieszonymi PM 2.5 oraz 10, które przedostają się do wnętrz.

Tanie i wydajne oczyszczacze Ideal AP PRO – do domu i biura

Oczyszczacze powietrza IDEAL AP PRO 40 to stosunkowo tanie i niezwykle wydajne rozwiązania zarówno do biura, jak i zastosowań domowych. Wyższa wersja pozwala na skutecznie oczyszczanie powierzchni rzędu nawet 55 m2. Może być zatem stosowana również w salkach konferencyjnych.
Nowoczesny system wieloetapowej filtracji wykorzystujący rozwiązania HEPA pozwala na szybkie usunięcie niemalże 100% szkodliwych związków i substancji lotnych. Cicha praca gwarantuje czyste powietrze i spokojny sen również w sypialni.
Urządzenia marki IDEAL to sprawdzone produkty, które można z powodzeniem stosować w obiektach komercyjnych, budynkach użyteczności publicznej, jak i w gospodarstwach domowych. Pozwalają odetchnąć z ulgą Twoim płucom i są przyjazne dla alergików. Sprawdź inne oczyszczacze Ideal – https://goodair.pl/oczyszczacze-powietrza-ideal.

Similar Posts