Porady

Jak szybko wynająć przenośną toaletę?

Jak szybko wynająć przenośną toaletę?

Przenośna toaleta przyda się wszędzie tam, gdzie trzeba ludziom zapewnić odpowiednie warunki sanitarne, a nie ma możliwości wybudowania łazienki na stałe. Przenośne kabiny wc to standardowy element wyposażenia każdego placu budowy – jak szybko da się takie toalety zorganizować?

Dlaczego wynajem jest lepszy od zakupu?

Zakup przenośnej toalety to dość spory wydatek, poza tym taki nabytek jest dość kłopotliwy. Przenośne wc jest odporne na działanie czynników atmosferycznych, w końcu służy głównie w plenerze, niemniej sposób przechowywania takiej kabiny ma znacznie dla jej trwałości. Oznacza to, że właściciel takiej kabiny musi znaleźć dla niej odpowiednie miejsce na ten czas, gdy nie jest ona użytkowana, a to może być problematyczne.

Drugą kłopotliwą kwestią jest transport. Kabina nie jest może bardzo wielka, ale swoje waży i nie da się jej tak po prostu wrzucić na przyczepę, musi być przewożona w określony sposób, dobrze zabezpieczona i sprawnie przenoszona z miejsca na miejsce, tak by nie uszkodzić zbiornika. Do tego kabina z czasem się niszczy, a zakup części wymiennych jak zamki, zawiasy czy deski klozetowe jest mocno utrudniony, bo nie dostanie się takich elementów w zwykłych sklepach – zapewni je wyłącznie profesjonalny serwis.

Podsumowując, jeśli ktoś nie korzysta z przenośnej toalety przez przerwy, zdecydowanie korzystniejszą opcją będzie wynajem kabiny. Także ze względu na konieczność regularnego serwisowania używanej toalety, bo do opróżniania jej szczelnego zbiornika musi zostać użyty specjalistyczny pojazd, a jego zamówienie u dostawcy jest nawet o 50 procent droższe niż w usłudze wynajmu i nie obejmuje usuwania usterek.

 

Gdzie szukać najlepszych ofert?

Znaleźć przenośną kabinę wc można bardzo łatwo dzięki wyszukiwarce wcexpress.pl. Porównuje ona ceny u różnych dostawców i ułatwia sfinalizowanie transakcji. Wyszukiwanie ofert jest bardzo proste, podaje się tylko lokalizację, termin oraz częstotliwość serwisu, a wyszukiwarka w kilka sekund tworzy listę dostępnych ofert, którą klient może sobie na spokojnie przejrzeć, porównać warunki i wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Zamówienie przenośnej toalety jest możliwe przez internet, wystarczy skorzystać ze specjalnej aplikacji i założyć konto użytkownika. Nie ma żadnych papierowych umów, wszystko odbywa się bardzo szybko, a zamówienie na przenośną kabinę można złożyć o dowolnej porze dnia. Za usługę płaci się online – transakcja jest całkowicie bezpieczna i nie trzeba się martwić o ukryte koszty, ponieważ porównywarka pokazuje ostateczną cenę, która nie zmienia się w trakcie najmu. Jeśli toaleta jest potrzebna na dłużej, wystarczy skorzystać z automatycznego przedłużenia wynajmu.

Similar Posts