Porady

Gotowe kolory farb do ścian

Gotowe kolory farb do ścian

Kiedy podchodzimy do remontu mieszkania, zawsze chcemy osiągnąć naprawdę wyjątkowy efekt. Niekiedy spędzamy godziny nad wyborem koloru, który spełni nasze oczekiwania. Natomiast gotowe kolory farb do ścian to oferta dopasowana do wielu gustów i przetestowana przez tysiące użytkowników! Warto przyjrzeć się temu, jakie daje nam możliwości aranżacji.

Producenci farb co rusz rozszerzają ofertę o nowe kolory. Starają się, by odpowiadały aktualnym gustom i zapytaniom klientów. Gotowe kolory to te, dzięki którym osiągniemy pożądany efekt bez potknięć. Przeczytajcie, jakie kombinacje można wykonać z gotową paletą kolorów.

 

Standardowa paleta – bogactwo kolorów

Marki dbają o to, by ich flagowe produkty miały bogatą reprezentację gotowych kolorów. Oznacza to, że najczęściej możemy wybierać spośród kilkudziesięciu kolorów. Kolekcja farb  Jedynka Deco&Protect Zmywalna ma aż 36 gotowych propozycji, zatem paleta taka daje dużo możliwości aranżacji.

 

Klasyczne jasne barwy

Większość z nas decyduje się na delikatne kolory, które nie będą stanowiły dominanty wnętrza. Dlatego w gotowej palecie znajdziemy dużo bardzo jasnych odcieni, doskonałych na bazę aranżacji. “Bujamy w obłokach”, “Popielata harmonia”, “Śmietankowa słodycz” – to kolory z oferty Jedynka Deco&Protect Zmywalna, które mają zapewnić, osiągnięcie prawdziwej równowagi  we wnętrzu. Te delikatnie odcienie farby mogą być wstępem do pożądanego przez nas stylu w dużym pokoju, przedpokoju, sypialni, kuchni i łazienki.

 

Nasycone barwy

Jeżeli cenicie ciepłe wnętrza o barwach, które przypominają Wam słoneczną łąkę i lato, z pewnością poczujecie się usatysfakcjonowani barwami takimi, jak: “Dzień pełen słońca” i “Bursztyn na plaży”. Te nasycone kolory udekorują mieszkania żywiołowych i pozytywnie nastawionych do życia osób. Mogą także stanowić uzupełnienie barw podstawowych i dodawać im dodatkową energię. Taki bardziej kolorowy element to np. pas dzielący dwie funkcje pomieszczenia, czy też dolna partia ściany oddzielona ozdobną listwą. Nie stawiajcie barier fantazji!

 

Mocne kolory dla zdecydowanych

Kompletna gotowa paleta zawiera także najmodniejsze, “mocne” barwy, które nadadzą wnętrzom charakter. Te odcienie z palety mogą stanowić wyraziste drobne akcenty lub też zdobić jedną ze ścian. Z nimi sprawicie, że wnętrze zyska naprawdę wyjątkowy nastrój. “Morski klimat”, “Magia turkusu”, “Oliwkowy gaj” to kolory, których nie da się nie zauważyć, a które jednocześnie są bardzo naturalne i bogate w pozytywne skojarzenia z letnimi wyjazdami. Spróbujcie sobie wyobrazić te odcienie jako element dekoracyjny lub główny odcień w  pokoju.

www.farbyjedynka.pl

Similar Posts