Porady

Czy kamery Dahua to dobry wybór dla domu?

Produkowane przez firmę Dahua kamery są cenione przez użytkowników oraz profesjonalnych instalatorów. W dzisiejszym artykule zastanowimy się, czy kamery Dahua to dobry wybór dla domu jednorodzinnego. Przedstawimy ich najważniejsze parametry oraz zalety urządzeń.

Ochrona domów jednorodzinnych wymaga zastosowania wielu rozmaitych zabezpieczeń, a jednocześnie zachowania dobrej relacji pomiędzy funkcjonalnością, jakością pracy oraz ceną całego systemu. Mamy tu na myśli zarówno zakup urządzeń wykonawczych, jak i ich montaż oraz konfigurację. Właśnie dlatego do domowych systemów monitoringu wizyjnego coraz częściej wybierane są kamery Dahua, wyróżniające się prostotą montażu oraz konfiguracji.

Dlaczego potrzebujesz kamer Dahua do monitoringu domu?

Wielu użytkowników zastanawia się, dlaczego potrzebują kamer Dahua do monitoringu domu? Dlaczego w ogóle monitoring wizyjny domów jednorodzinnych jest tak ważny? Przedstawmy kilka argumentów! Przede wszystkim dobry system kamer Dahua pozwala na zdalny podgląd sytuacji na terenie posesji oraz wewnątrz pomieszczeń. Dostęp do podglądu na żywo uzyskujemy z dowolnego miejsca. Wystarczy smartfon z dostępem do internetu i aplikacja mobilna do kamer Dahua. Z poziomu aplikacji, oprogramowania albo interfejsu WEB zyskujemy ponadto dostęp do rozmaitych ustawień. Dzięki temu możemy zdalnie zarządzać całą instalacją monitoringu wizyjnego. Kolejny argument przemawiający za instalacją systemu to możliwość archiwizacji obrazu przez 2-3 tygodnie. Planując archiwizowanie obrazu przez dłuższy okres musimy mieć oczywiście na względzie potrzebę zakupu pojemnego dysku twardego do rejestratora oraz jego kompatybilność z naszym urządzeniem. Ostatnim argumentem jest możliwość integracji instalacji z systemem alarmowym i wyraźny, pozytywny wpływ na bezpieczeństwo na terenie posesji i domu.

Nowatorskie produkty do monitoringu domów jednorodzinnych są oferowane m.in. przez polski sklep internetowych: sklep-ecsystem.pl.

Jakimi parametrami wyróżniają się kamery Dahua?

Profesjonalne kamery Dahua wyróżniają się szeregiem rozmaitych właściwości i cech użytkowych. Na jakie parametry urządzeń warto zwrócić uwagę?

  • Zaimplementowane kodeki kompresji –  kodeki kompresujące sygnał video – H.264, H.264+, H.265 oraz H.265+ i MJPEG – dzięki ich implementacji możliwe jest znaczące zmniejszenie objętości plików przy zachowaniu rewelacyjnej jakości.
  • Rozbudowane funkcje przetwarzania wideo – systemy monitoringu Dahua wspierają szereg funkcjonalności, poprawiających jakość obrazu.
  • Możliwości zdalnego zarządzania – użytkownicy zyskują możliwość zdalnego dostępu oraz zarządzania systemem z poziomu aplikacji mobilnej, interfejsu WEB oraz oprogramowania.
  • Emiter podczerwieni – wydajne promienniki IR zapewniają możliwość rejestrowania obrazu w nocy oraz w słabych warunkach oświetleniowych.
  • Wsparcie dla technologii PoE – kompatybilność z Power over Ethernet sprawia, że możemy zasilać urządzenia przy użyciu skrętki komputerowej, bez potrzeby prowadzenia dodatkowego okablowania.

Istotnym aspektem jest również klasa szczelności, w jakiej zaprojektowano kamerę marki Dahua. Ten element jest  szczególnie istotny przy montażu zewnętrznym.

Dlaczego warto wybrać kamery Dahua dla domu?

Kamery Dahua wyróżniają się szeregiem wymiernych zalet. Użytkownicy doceniają je za obecność nowoczesnych przetworników obrazu – matryc CMOS o doskonałej szczegółowości i niskim poziomie szumów. Na uwagę zasługują też wbudowane w urządzenia emitery podczerwieni. Wydajne promienniki IR poprawiają jakość rejestrowanego wideo w słabych warunkach oświetleniowych. Kolejna zaleta to dostępność modeli zgodnych z ONVIF, które można podłączyć do systemów z rejestratorami ONVIF innych producentów.

Niezawodne i funkcjonalne kamery Dahua w korzystnej cenie!

Potrzebujesz niezawodnych urządzeń do systemów monitoringu wizyjnego? Zastanawiasz się, gdzie kupić funkcjonalne kamery Dahua w korzystnej cenie? Mamy dla Ciebie rewelacyjne rozwiązanie! Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego EC System i wybierz sprzęt dopasowany do potrzeb Twojego systemu monitoringu wizyjnego domu. Doświadczeni doradcy handlowi zapewnią Ci fachowe wsparcie w doborze kamer oraz rejestratorów i przygotują dedykowaną propozycję.

Similar Posts