Porady

Berker Kwadrat – połączenie stylu i funkcjonalności w osprzęcie elektroinstalacyjnym

Berker Kwadrat – połączenie stylu i funkcjonalności w osprzęcie elektroinstalacyjnym

Szukasz takiego osprzętu elektroinstalacyjnego, który będzie cechował się atrakcyjnym wyglądem, a przy tym także będzie zapewniał Ci odpowiednią funkcjonalność? W takim przypadku doskonałym pomysłem może być osprzęt Berker Kwadrat!

Dzisiaj zwracamy coraz większą uwagę na dobór właściwego osprzętu elektroinstalacyjnego do wnętrz. Zamiast pojedynczych gniazdek i włączników decydujemy się częściej na te w ramkach. Dobieramy także dodatkowe komponenty, na przykład gniazdka przeznaczone do ładowania USB. Tym wszystkim wymaganiom współczesnych klientów wychodzi naprzeciw firma Berker, w której asortymencie znalazła się popularna seria Berker Kwadrat Dlaczego warto ją wybrać?

 

Berker Kwadrat – uniwersalna estetyka do każdego wnętrza

 

Seria osprzętu elektroinstalacyjnego Berker Kwadrat przyciąga uwagę swoim prostym, ale także bardzo eleganckim designem. Mamy tutaj do czynienia z elementami w kształcie lekko zaokrąglonych kwadratów, które idealnie wpisują się zarówno w nowoczesne, jak również klasyczne przestrzenie. Do wyboru jest także pełna paleta kolorów elementów Berker Kwadrat, w tym między innymi:

  • elementy w kolorze białym z tworzywa

  • elementy w kolorze kremowym z tworzywa

  • elementy w kolorze antracytowym z tworzywa

  • elementy w kolorze czerwonym – rdzawym z tworzywa

  • elementy w kolorze aluminium

 

Berker Kwadrat – wybierz najlepsze elementy do swojego domu!

 

W serii Berker Kwadrat klienci mogą znaleźć szeroką gamę różnych komponentów, które mogą dostosować indywidualnie do swoich potrzeb. To nie tylko klasyczne gniazdka i włączniki, ale również gniazdka USB czy też elementy przeznaczone do sterowania automatyką budynkową. Razem to kilkadziesiąt różnych komponentów, które można dowolnie ze sobą zestawić, stosując specjalne ramki od jednej do pięciu pozycji. Gdy także zainteresowała Cię seria Berker Kwadrat, możesz wybrać ją także w polskich sklepach – tych stacjonarnych oraz internetowych. Sprawdź już teraz wszystkie propozycje wchodzące w skład serii Berker Kwadrat i dobierz takie, które sprawdzą się najlepiej w Twoim domu!

Similar Posts