Porady

Podnośniki elektryczne – wydajne i bezpieczne

Podnośniki elektryczne – wydajne i bezpieczne

Podnośniki elektryczne to jedne z najczęściej wybieranych maszyn do prac wykonywanych wewnątrz budynków. Dlaczego? Podesty napędzane akumulatorami trakcyjnymi to maszyny o niezwykłej uniwersalności.

Wiele rodzajów, wiele zastosowań

Podnośniki elektryczne sprawdzają się idealnie podczas wszelkich aktywności magazynowych, konserwacyjnych oraz wydarzeń sportowych lub kulturalnych odbywających się w halach. Ponadto wybrane modele mogą z powodzeniem pracować również w terenie.

Do zwyżek zasilanych elektrycznie zaliczamy:

  • Podnośniki nożycowe – jedne z najpopularniejszych maszyn, które dzięki wyjątkowej konstrukcji (metalowe wsporniki) oraz relatywnie niewielkich rozmiarach są w stanie efektywnie pracować na znacznych wysokościach i w trudno dostępnych miejscach;
  • Podesty przegubowe – energooszczędny sprzęt idealnie sprawdzający się podczas prac montażowych i inspekcyjnych;
  • Podnośniki masztowe i pionowe – świetny wybór, jeśli prace prowadzone są na równym, twardym podłożu i niewielkiej przestrzeni;
  • Podesty na gąsienicach – kompaktowe wysięgniki o niewielkiej masie, które dzięki swojej lekkiej konstrukcji oraz gumowym gąsienicom mogą wydajnie pracować na ograniczonej przestrzeni i podłożu o niskiej nośności.

Uznana marka gwarancją najwyższej jakości

Wszystkie z powyższych zwyżek dostępne są w bogatej ofercie marki JLG – https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podnosniki-elektryczne/. Działająca od blisko 60 lat firma jest gwarancją najwyższej jakości, efektywności i bezpieczeństwa. JLG może pochwalić się m.in. produkcją innowacyjnych (na ówczesne czasy) podwieszanych platform roboczych w latach 70-tych oraz wprowadzeniem ekologicznych podnośników elektrycznych o największym zasięgu (18,29 m) w branży maszyn ciężkich (2000 rok).

Oferta JLG to nie tylko sprzedaż najwyższej jakości sprzętu. To również kompleksowe usługi naprawcze. Kupując podest w charakterystycznym pomarańczowym odcieniu, otrzymujemy całodobowe wsparcie serwisowe na terenie całego kraju i pakiet okresowych przeglądów. Uważasz, że wydajność powinna iść w parze z bezpieczeństwem pracy? Podnośniki elektryczne JLG to wybór dla Ciebie!

Similar Posts