Porady

Znajdź dobre lodówki w sklepie Sferis

Znajdź dobre lodówki w sklepie Sferis

Znajdź dobre lodówki w sklepie Sferis

Bez czego nie można wyobrazić sobie funkcjonalnej kuchni? Bez pieca, piekarnika i oczywiście lodówki. Właśnie ta ostatnia w większości polskich domów służy jako podręczna spiżarnia, pozwalając zachować świeżość jedzenia. Jeżeli nosisz się z zamiarem kupna nowej lodówki, być może poszukujesz miejsca, w którym dostępne są w dużym wyborze i przystępnych cenach. Powinieneś wiedzieć, że sklep AGD online sferis.pl ma w sprzedaży bogaty wybór lodówek, chłodziarek i zamrażarek, dostępnych w szerokim przekroju cen. W tym artykule dowiesz się, czym się kierować przy ich wyborze. Natomiast cały asortyment dostępny jest na stronie https://www.sferis.pl/. Zakupy na tej stronie nie wymagają zakładania konta, można wygodnie kupować jako gość.

Tanie i energooszczędne lodówki do domu i mieszkania

Jeżeli interesują Cię solidnie wykonane, markowe lodówki do nowego domu lub mieszkania, powinieneś rozejrzeć się za klasycznymi chłodziarko-zamrażarkami w cenie do 2000 złotych. Na stronie sklepu Sferis odnajdziesz lodówki takich firm jak Polar, Whirlpool, Bosch, Indesit i Samsung, spełniające Twoje kryterium ceny oraz wielkości i funkcji. Ta grupa lodówek w niemal każdym przypadku pracuje w technologii no-frost, dzięki której nie ma potrzeby ręcznego rozmrażania lodówek. Wszystkie lodówki, które sprzedaje sklep AGD online sferis.pl są sprzętami energooszczędnymi, spełniającymi wyśrubowane europejskie normy zużycia prądu.

Nowoczesny sprzęt AGD, czyli lodówki side by side

Mając nieco większy budżet przeznaczony na zakupy online, warto zwrócić uwagę na nowoczesne, elegancko wyglądające lodówki side by side, czyli lodówki dwudrzwiowe. Są one bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, choć wymagają nieco więcej miejsca w zabudowie meblowej. Najczęściej spotkać można te lodówki w wersji z dystrybutorem wody, kostkarką lodu, a czasami i wyświetlaczami LCD, podnoszącymi komfort przygotowywania posiłków z użyciem jedzenia, które znajduje się wewnątrz lodówki. Lodówki tego typu można zakupić w klasycznym kolorze srebrnym, ale także czarnym i wracającej do mody bieli. Kupując sprzęt AGD i sprzęt komputerowy w sklepie Sferis, otrzymujesz bezpieczną przesyłkę kurierską pod wskazany adres. Wartość całego koszyka możesz obniżyć aktywując kod rabatowy Sferis — znajdziesz go na wielu stronach w Internecie.

Dlaczego warto wybrać sklep AGD online sferis.pl?

Na rynku działa wiele sklepów internetowych, mających w ofercie lodówki różnych firm i kosztujących do niespełna 1000 złotych do 10 000 i więcej tysięcy. Dlaczego zatem warto kupować te i inne sprzęty w sklepie Sferis? Odpowiedzi na to pytanie jest co najmniej kilka.

1. Sprzęt zgodny ze specyfikacją techniczną

Sklep przykłada wielką uwagę do tego, aby sprzedawane w nim urządzenia były zgodne z oczekiwaniami Klientów oraz dokładnie opisane na stronie. Ułatwia to świadomy wybór i pozwala rzetelnie porównywać różne sprzęty, łatwo dostrzegając różnice pomiędzy nimi.

2. Zakupy nie wymagają zakładania konta

Kupując sprzęty AGD przez internet, nie każdy chce rejestrować nowe konto i logować się do niego. Sklep AGD online sferis.pl daje możliwość zakupów jako gość, bez potrzeby zakładania konta oraz z możliwością odbioru towaru w sklepie stacjonarnym w swoim mieście.

3. Kod rabatowy sferis

Podobnie jak inne sklepy z elektroniką i sprzętami AGD, również sklep sferis ma swój program lojalnościowy, można również obniżyć cenę swoich zakupów aktywując kod rabatowych. Szukać go należy w mediach społecznościowych, a także w serwisach poświęconych promocjom i rabatom.

Similar Posts