Firmy

Zdrowe Stylove – nowoczesne osiedle w Katowicach dla nowoczesnej rodziny

Zdrowe Stylove – nowoczesne osiedle w Katowicach dla nowoczesnej rodziny

Współczesne Katowice łamią stereotyp smutnego, szarego miasta, w którym dominującym krajobrazem są kominy fabryk. Dziś jest to dynamicznie rozwijające się miasto o rosnących perspektywach, będące jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych oraz kulturalnych w Polsce! Nic dziwnego, że interesują się nim także deweloperzy. Wśród najnowszych inwestycji, ciekawą propozycją jest osiedle Zdrowe Stylove. Co wyróżnia tę ofertę?

Mieszkania dla całej rodziny

Osiedle Zdrowe Stylove znajduje się w dzielnicy Brynów, w spokojnej okolicy i w naturalnym otoczeniu. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie bliskość natury oraz lubią spędzać czas na świeżym powietrzu – w okolicy osiedla znajdują się parki (wśród nich popularny park Kościuszki), oprócz tego na terenie inwestycji planowane są inne atrakcje dla miłośników aktywności fizycznej. 

 

Dogodna lokalizacja

Osiedle Zdrowe Stylove położone jest w niewielkiej odległości od centrum miasta- dojazd zajmuje zaledwie 10 minut. W pobliżu inwestycji znajdują się galerie handlowe, sklepy spożywcze oraz szkoły. Jest to więc świetna lokalizacja dla rodzin, które poszukują spokojnej i wygodnej lokalizacji. 

 

Szczegóły inwestycji

Osiedle będzie składało się z czterech 6-cio piętrowych budynków. Obecnie w realizacji jest 1 etap, który obejmuje 94 mieszkania 1,2 i 3-pokojowe o różnym metrażu. Najmniejsze kawalerki będą miały około 21 metrów, natomiast największe mieszkania 3-pokojowe mają mieć blisko 68 metrów. Mieszkania są już dostępne w sprzedaży, a zakończenie budowy planowane jest na 1 kwartał 2021 roku. 

Mieszkania wyposażone będą w balkony, w każdym budynku zaplanowana jest także winda. Oprócz tego, na osiedlu mają się znaleźć również place zabaw dla najmłodszych, tężnia solankowa, trasy rowerowe, boisko do koszykówki oraz stół do ping ponga. Osiedle zapewni więc różnorodną rozrywkę oraz możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowym atutem jest też bezpieczny parking podziemny dla mieszkańców, a także stacje ładujące pojazdy elektryczne przy każdym budynku! 

Zdrowe Stylove to nowoczesna inwestycja, która spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Piękna, spokojna okolica, rozwinięta infrastruktura, niewielka odległość do centrum to tylko niektóre z licznych zalet tego osiedla, którego budowa jest już w toku! Zdrowe Stylowe idealnie wpisuje się w modę na ekologiczny i zdrowy styl życia. Tego rodzaju inwestycje zdecydowanie mogą pomóc odmienić stereotypowy, smutny i przemysłowy wizerunek Katowic. 

 Więcej na temat inwestycji można dowiedzieć się ze strony dewelopera: https://geogrupa.pl/pl/oferta/katowice/zdrowe-stylove.

Similar Posts