Porady

Zabezpieczenie drewna wewnątrz domu z Osmo  

Zabezpieczenie drewna wewnątrz domu z Osmo  

Drewno pięknie prezentuje się w każdym domu, ale ważne jest, aby zrozumieć, że jako materia organiczna wymaga odpowiedniego odżywiania. Zarówno pod względem estetycznym, jak i konstrukcyjnym tylko jego odpowiednie zabezpieczenie pozwoli mu zachować wygląd na lata. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wykończenia, pełnego naturalnych składników uzupełniających właściwości drewna, drewno nadal oddycha i dobrze reaguje na warunki środowiskowe, eliminując wszelkie możliwości pękania lub powstawania pęcherzy.

Sprawdź, jakie impregnaty do drewna najlepiej zastosować w danej kategorii.

Najwyższa ochrona

Nadaje się do stałych lub inżynieryjnych

Wosk twardy olejny od Osmo to najwyższej jakości powłoka do drewna gwarantująca utrzymanie powierzchni drewnianych w doskonałym stanie. Oferując wszystkie profesjonalne cechy tradycyjnego wykończenia na bazie oleju, ten olej do drewna łączy w sobie gładką powierzchnię konwencjonalnych lakierów i łatwość aplikacji wykończenia na bazie wody, jednocześnie eliminując nieodłączne wady tych innych rodzajów wykończenia. Dostępny w błyszczącym, satynowym, półmatowym i matowym wykończeniu, seria wosków twardych zapewnia najwyższe krycie ze wszystkich olejów dostępnych na rynku – 2,5 litra wystarcza na pokrycie około 30 m² przy dwóch warstwach.

Osmo - JAKOŚĆ OPARTA NA DOŚWIADCZENIU

Nieskazitelne blaty kuchenne i łazienkowe

Top-Olej od Osmo jest wodoodpornym i odpornym wykończeniem, co czyni go idealnym wyborem do kuchni i łazienek, w których uszkodzenia spowodowane przez wodę i rozlania są nieuniknione. Podkreśla naturalne piękno drewna i pozostawia nieskazitelne wodoodporne i odporne wykończenie. Jest prawie bezwonny, nie zawiera biocydów ani konserwantów i nie pęka, nie łuszczy się, ani nie tworzy pęcherzy. Dostępny w siedmiu różnych odcieniach, wykończenie uzyskane za pomocą Top-Oleju zapewnia, że blat jest nieprzepuszczalny dla szerokiej gamy płynów, takich jak wino, piwo i cola. Impregnat do drewna jest bezpieczny dla żywności i nadaje się do stosowania na zabawkach dla dzieci.

Ochrona drzwi i okien

Zaprojektowany specjalnie do ochrony i konserwacji wewnętrznych drzwi fornirowanych, Olej Kryjący do Okien i Drzwi jest łatwy w użyciu i zapewnia wysokiej jakości, mocne i trwałe wykończenie. To idealne rozwiązanie dla każdego nowoczesnego domu, ponieważ zapewni najwyższą ochronę przed typowymi domowymi zaciekami i plamami. Po aplikacji uwydatnia się prawdziwe piękno drewna, a usłojenie i naturalne właściwości drewna zapewniają ciepły i bogaty efekt, dzięki czemu każde wnętrze wygląda luksusowo i elegancko.

Szukasz produktów do zabezpieczenia drewna na zewnątrz domu? Sprawdź nasze oleje do tarasów.

Similar Posts