Porady

Z czego wynika popularność wycieraczek tekstylnych?

Z czego wynika popularność wycieraczek tekstylnych?

Wycieraczki tekstylne gwarantują wysoką jakość czyszczenia obuwia ze wszystkich zabrudzeń. Są wykorzystywane w budynkach mieszkalnych, biurowcach, lokalach handlowych i usługowych oraz obiektach użyteczności publicznej. W każdym z tych miejsc chronią podłogi przed zanieczyszczeniami, minimalizują ryzyko poślizgnięcia się przechodniów oraz stanowią element dekoracyjny, który zdobi strefę wejścia.

Zalety wycieraczek tekstylnych

Wycieraczki tekstylne powstają z wysokogatunkowych włókien poliamidowych, dzięki którym są zarówno sprężyste, jak i niepodatne na rozciąganie. Ponadto syntetyczne runo doskonale zatrzymuje pył, błoto, piasek i żwir oraz skutecznie osusza obuwie. Paleta kolorów, kształtów, rozmiarów i wzorów wycieraczek tekstylnych jest bardzo bogata, więc łatwo dobrać model, który będzie idealnie pasował do wystroju wnętrza. Co więcej, ich czyszczenie jest szybkie, tanie i proste oraz wykazują one odporność na wytarcia, rozdarcia, odkształcanie i odbarwianie się. Te właściwości sprawiają, że maty przez wiele lat zachowują nienaganny wygląd nawet w miejscach, w których są narażone na intensywną eksploatację. Warto też zaznaczyć, że ich elastyczny i antystatyczny podkład wykonany jest z gumy, dzięki czemu są stabilne i nie ślizgają się po podłodze. Można położyć je bezpośrednio na posadzce z dowolnego tworzywa, a nie będą zmieniać miejsca ani podwijać się, zatem nie tworzą zagrożenia potknięciem się. Gumowy podkład zabezpiecza także podłogi przed przenikaniem wilgoci, wchłoniętej przez wycieraczkę. 

Czy wycieraczki tekstylne pomogą Ci promować Twoją działalność?

Wycieraczki tekstylne są coraz częściej wykorzystywane jako gadżety marketingowe. Niektórzy producenci oferują wykonanie mat na zamówienie z wybraną przez klienta grafiką – może być to logo marki, napis lub inny nadruk. Takie wycieraczki można wykorzystać w siedzibie przedsiębiorstwa (korytarze, recepcja, open space), na targach branżowych lub akcjach promocyjnych. Dzięki temu firma robi wrażenie prestiżowej i dbającej o swój wizerunek. Ponadto jej nazwa oraz usługi łatwiej zapadają w pamięć obecnym i potencjalnym klientom. Wycieraczki tekstylne z logo lub gładkie zamówisz u producenta wycieraczek UNIMAT. Firma oferuje produkty dla klientów indywidualnych oraz właścicieli lokali handlowych i usługowych, biurowców oraz instytucji publicznych. Producent zaprojektuje dla Ciebie skuteczny ciąg czyszczący dla dowolnego obiektu.  

Similar Posts