Porady

Pokoloruj wnętrze światłem, bez wstawania z kanapy!

Pokoloruj wnętrze światłem, bez wstawania z kanapy!

Kolorowe światełka goszczą w naszych wnętrzach od początku grudnia. Rozświetlamy w ten sposób okna i dekorujemy poszczególne pomieszczenia. A gdyby tak postawić na klasyczną choinkę ze skromnymi ozdobami, za to świąteczną atmosferę uświetnić barwnym oświetleniem?

Na rynku znajdujemy smart oświetlenie, czyli urządzenia i żarówki sterowane za pomocą sieci WiFi. To rozwiązanie jest nie tylko wygodne, lecz przede wszystkim daje nam spore możliwości aranżacyjne. Poznajmy je!

Smart dla każdego

Inteligentne budownictwo wciąż trzyma wysoką cenę. Choć spotykamy w nim mnóstwo funkcjonalności i systemów, które ułatwiają codzienne życie, a przy tym wpływają na ochronę środowiska, nie każdy może sobie pozwolić na tego typu obiekt. Za to każde wnętrze, nawet w malutkiej kawalerce, zasługuje na świąteczną atmosferę, niesamowite dekoracje i… kolorowe oświetlenie!

Rynek oświetleniowy proponuje nam smart żarówki, których zastosowanie nie wymaga przerabiania domowej instalacji elektrycznej. Nie musimy również inwestować w całą gamę dodatkowych akcesoriów. Wystarczy, że zdecydujemy się na komplet żarówki wraz z dołączonym pilotem. Takie produkty posiada w swojej ofercie sklep Azzardo.

To niewielkich rozmiarów smart rozwiązanie nadaje się do każdego wnętrza, niezależnie od jego wielkości czy funkcjonalności. Żarówki sterowane za pomocą dołączonego pilota lub zdalnie, łącząc się z siecią WiFi, pozwalają na uzyskanie ciekawych efektów aranżacyjnych. Mają również inne zalety.

Świąteczna atmosfera i kolorowy wystrój

Świąteczną atmosferę uzyskujemy dzięki tradycyjnym potrawom, udekorowanej choince i specjalnej muzyce na ten czas. W tym okresie królują rozmaite barwy, dlatego smart żarówki idealnie wpisują się w grudniową aurę – przed- i poświąteczną.

Dają szansę na zabawę kolorami. Te zaś ozdabiają wnętrza, podkreślają atmosferę, uwydatniają detale. Styl danego pomieszczenia czynią jeszcze ciekawszym, bardziej świątecznym i wyjątkowym. Zarówno kolorystykę, jak i natężenie światła można dopasować do sytuacji, pory dnia czy nocy, rodzaju spotkania. To jednak wciąż nie wszystkie zalety smart oświetlenia.

Oszczędnie i zgodnie z potrzebami środowiska

Gdy zmieniamy natężenie światła, oszczędzamy na elektryczności. Obniżamy rachunki za prąd i nie wykorzystujemy w nadmiarze zasobów środowiska. Wiąże się to także z faktem dużej trwałości smart żarówek, w których wykorzystuje się LED-owe źródła światła. Finalny efekt, to mniej odpadów, czyli ograniczenie zbędnych zanieczyszczeń. Ponadto do środowiska nie trafiają szkodliwe związki, których było całkiem sporo w niegdyś stosowanych żarówkach.

Zmiana sposobu oświetlenia wnętrza bez wstawania z kanapy. Możliwość wyboru światła w różnych kolorach. Zmniejszanie natężenia, by uzyskać bardziej przytulną atmosferę. Smart oświetlenie, w tym żarówki sterowane za pomocą sieci WiFi to propozycja dla każdego, kto ceni sobie styl, liczy na oszczędności i pragnie wyjątkowej aury na tegoroczne święta.

Similar Posts