Porady

Podsumowanie roku 2019 na rynku producentów akcesoriów łazienkowych, czyli czego szukali klienci

Podsumowanie roku 2019 na rynku producentów akcesoriów łazienkowych, czyli czego szukali klienci

Nowoczesny klient poszukujący produktów łazienkowych nie kieruje się tylko ceną. Decyduje się na artykuły, które mają innowacyjny styl: prostotę kształtów, spójność, funkcjonalność i są produkowane przez firmy odpowiedzialne społecznie, czyli nie przyczyniają się do niszczenia środowiska. Te wymagania spełnia marka produktów łazienkowych segmentu premium Jaquar i Artize.
Strona internetowa pierwszy krok klienta
Jaquar Group dostarcza akcesoria łazienkowe  na całym świecie od 60 lat i wyposaża miliony łazienek. Sukcesy odnosi dzięki wykwintnemu rzemiosłu i precyzji, a także doskonałości w zakresie innowacji i technologii. Jaquar fascynuje miliony serc na świecie dzięki szerokiej gamie produktów i towarzyszącym im inspiracjom, jakie można znaleźć na chętnie odwiedzanej stronie jaquar.pl. Właśnie za pomocą strony internetowej klienci szukają informacji o potrzebnych im produktach i większość klientów (51 proc.) twierdzi, że w trakcie zakupów nie potrzebuje już pomocy asystenta lub sprzedawcy (tak wynika z Badania Deloitte Wpływ narzędzi cyfrowych na zakupy Polaków 2019).
Kolekcje do każdego rodzaju wnętrz
Technologie cyfrowe wywierają silny wpływ na preferencje zakupowe Polaków. Stawiają oni na producentów podążającymi za  innowacjami i technologicznymi udogodnieniami, skupiając się na jakości akcesoriów łazienkowych. Takim producentem jest właśnie Jaquar Group. Spod jego skrzydeł wychodzą produkty z najwyższej półki, o zróżnicowanym wzornictwie, uwzględniające wszelkie dostępne na rynku innowacje i najnowsze technologie. Spójne kolekcje baterii, słuchawek prysznicowych, umywalek czy wanien umożliwiają kompleksowe wyposażenie łazienki dopasowane do każdego rodzaju wnętrz.

Go Green – oszczędzaj wodę
Nowoczesna łazienka, na którą stawiali klienci w 2019 roku zapewnia każdego dnia dawkę komfortu. Jej aranżacja oznacza przede wszystkim piękny design dopasowany do potrzeb współczesnego człowieka. To sztuka redukcji połączona z projektowaniem produktów inspirowanych elementami przyrody. Kiedy odbiorca myśli o nowościach do swojej łazienki stawia przed wszystkim na technologię, która oszczędza wodę. Dlatego coraz więcej klientów zamienia wannę na kabinę prysznicową, a w czasie zakupów  łączy rozsądek z emocjami. W efekcie coraz częściej decydują się na  produkt, jeśli wiedzą, że popierają firmę działającą w sposób ekologiczny. Go Green to filozofia przyjęta przez Jaquar w projektowaniu i produkcji produktów łazienkowych oszczędzających wodę. Tak ekologiczne podejście gwarantują prysznice z napowietrzeniem strumienia od Jaquar. Mają wbudowany mikser powietrza, który miesza powietrze i wodę w taki sposób, że krople prysznica są lżejsze, ale większe.
Zachowanie naturalnych zasobów drogocennej wody i witalności planety dla kolejnych pokoleń, zawsze było dla Jaquar priorytetem. Bądź eko! To od 60 lat myśl przewodnia w procesie projektowania i wytwarzania rozwiązań oszczędzających wodę. A akcesoria łazienkowe produkują tylko z dobrych materiałów odpornych na wilgoć i łatwych do utrzymania w czystości, by służyć przez długie lata.

Nowe technologie w łazience przyszłości
Producenci produktów łazienkowych segmentu marki premium Jaquar i Artize dobrze wiedzą,  czego potrzebują klienci. Stawiają na skoordynowane wzornictwo i biomorficzny design połączony z najnowszymi technologiami.
Dzięki ogromnemu bogactwu produktów od Jaquar dostępnych na rynku, można urządzić wnętrze zasługujące na miano łazienki przyszłości, ponieważ inwestycja w najnowsze laboratoria, w których powstają perełki technologiczne i rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów to priorytet w myśleniu o produktach do łazienki w Jaquar Group.
Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.
https://www.jaquar.pl/

Similar Posts