Majsterkowanie

Narzędzia ręczne STAHLWILLE

Narzędzia ręczne STAHLWILLE

Narzędzia ręczne to nieodłączny element nie tylko warsztatów mechanicznych, ale także tych domowych. Bez zestawu kluczy płaskich i pozostałych narzędzi trudno wyobrazić sobie naprawę jakiegokolwiek urządzenia mechanicznego. Na rynku istnieje duży wybór tego typu akcesoriów. Jeśli jednak chcemy postawić na wysoką jakość i precyzję, warto zainteresować się niemiecką marką STAHLWILLE.

Firma STAHLWILLE – ponad 150 lat doświadczenia!

Niemcy nie bez powodu słyną z jakości swoich produktów. I to nie tylko w przypadku przemysłu motoryzacyjnego. Również w kwestii narzędzi trudno znaleźć godnego dla nich konkurenta. Oferowane przez nich rozwiązania należą bowiem do najnowocześniejszych i najsolidniejszych na rynku. Doskonałym tego przykładem jest firma STAHLWILLE, produkująca narzędzia ręczne dla lotnictwa, branży motoryzacyjnej, sektora energetycznego oraz wielu innych gałęzi przemysłu i produkcji.

Jakość ta jest efektem długoletniego doświadczenia, firma została bowiem założona w 1862 roku w Niemczech, przez zaledwie 25-letniego Eduarda Wille. Początkowo manufaktura produkowała głównie szczypce do ognia, aby w krótkim czasie wyspecjalizować się w produkcji wysokiej jakości narzędzi stalowych.

Dzisiaj narzędzia STAHLWILLE zaliczane są do jednych z najlepszych i najbardziej innowacyjnych na rynku. Firma eksportuje swoje produkty do ponad 90 krajów, a jej obecna oferta zawiera ponad 4 tysiące narzędzi z 11 różnych kategorii produktowych!

Narzędzia ręczne STAHLWILLE

Główną kategorię produktów firmy STAHLWILLE stanowią narzędzia ręczne. Są to przede wszystkim różnego rodzaju klucze np.:

  • klucze płaskie
  • klucze oczkowe
  • klucze nasadowe
  • klucze imbusowe
  • klucze z grzechotką itp.

Oprócz tego marka oferuje wysokiej klasy zestawy narzędzi ślusarskich, wkrętaki, wbijaki, szczypce, zaciski, młotki, przecinaki i wszelkiego rodzaju akcesoria oraz narzędzia ręczne, które mają zastosowanie w szeroko pojętej branży utrzymania ruchu i warsztatach mechanicznych. W ofercie narzędzi STAHLWILLE znajdują się także specjalistyczne i kompleksowe zestawy dla instalatorów oraz zestawy dla elektryków.

Skrzynki na narzędzia i wózki warsztatowe

Narzędzia STAHLWILLE to jednak nie wszystko. Marka oferuje również szereg rozwiązań w kwestii przechowywania narzędzi. Są to między innymi funkcjonalne skrzynie na narzędzia i wysokiej klasy wózki warsztatowe.

Marka cieszy się na świecie dużym uznaniem, a jej produkty są kwintesencją niemieckiej jakości i precyzji wykonania. Firma ma swoje przedstawicielstwo także w Polsce, oferując swoim klientom pełne wsparcie serwisowe m. in. w kalibracji kluczy dynamometrycznych, laserowym znakowaniu narzędzi oraz projektowaniu modułów Tool Control System.

Similar Posts