Porady

Mieszkanie wykończone „pod klucz” z projektantem wnętrz

Mieszkanie wykończone „pod klucz” z projektantem wnętrz

Chcesz, aby Twoje mieszkanie wyglądało jak z katalogu? Skorzystaj z usługi „pod klucz” i zaaranżuj je wraz z projektantem wnętrz!

Wprawdzie nadal większość Polaków decyduje się na kupowanie mieszkań w stanie deweloperskim, czyli wymagających dalszych prac wykończeniowych, to jednak rosnącym powodzeniem cieszy się usługa „pod klucz”.

Na czym polega wykończenie mieszkania „pod klucz”?

W ramach usługi wykończeniowej „pod klucz” klient kupując mieszkanie typu https://ronson.pl/panoramika/o-osiedlu/ zleca wykonanie prac wykończeniowych w wybranym przez siebie zakresie oraz z użyciem wskazanych materiałów. Deweloperzy najczęściej prezentują klientom kilka różnych wariantów wykończenia mieszkań „pod klucz” w postaci pakietów z katalogami wykończeniowymi.

Jedynym zadaniem klienta jest wybranie określonych materiałów z katalogu. Wykończenie mieszkania „pod klucz” to przede wszystkim wygodne rozwiązanie, z którym możemy oszczędzić nie tylko swój czas, ale i pieniądze. Ceny usługi rozpoczynają się od około 500-600 złotych za metr kwadratowy nieruchomości i włączają zarówno materiały, jak i robociznę.

Pomoc projektanta wnętrz przy wykończeniu „pod klucz”

Najczęściej wtedy, gdy klient chce zdecydować się na usługę „pod klucz”, otrzymuje także możliwość stworzenia projektu mieszkania wraz z projektantem wnętrz. Biuro projektowe może wówczas przygotować projekt w formie rzutu wraz z wizualizacjami na podstawie wybranych przez klienta materiałów. Oczywiście, projektant także jest gotowy do pomocy w wyborze tych, które stworzą wymarzoną przez kupującego aranżację. W ramach usługi „pod klucz” klient może spotkać się z projektantem wnętrz najczęściej trzy razy.

Dokładne informacje dotyczące usługi projektowania wnętrz można znaleźć w katalogach wykończenia „pod klucz”. Zatem usługa projektowania wnętrz przy wykańczaniu ich „pod klucz” to doskonały wybór nie tylko dla tych osób, które nie mają pomysłu na urządzenie wnętrza swojego nowego mieszkania, ale także dla tych, które chciałyby przekuć swoje koncepcje na rzeczywistość.

Similar Posts