Dekoracje

Fototapety 3D w salonie

Fototapety 3D w salonie

Fototapety 3D jako sposób na oryginalną dekorację w salonie Aranżacja wnętrz to spore wyzwanie, podjęcie decyzji co do kolorów ścian, mebli i dodatków w salonie ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o efekt końcowy, dlatego też tak ważne jest, aby dobrze ją przemyśleć. Doskonale wiemy, że coraz więcej klientów szuka jeszcze bardziej oryginalnych pomysłów, które wyróżnią go na tle innych, jednym z nich są właśnie fototapety 3D.

Fototapeta 3D – zalety i zastosowanie

Ta nowoczesna technologia już od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością i coraz bardziej zachwyca klientów. Współcześnie tworzone fototapety 3D nie wyglądają sztucznie i nieestetycznie, wręcz przeciwnie są eleganckie i pozwalają w świadomy sposób tworzyć niezwykłe i bardzo oryginalne wnętrza. Dzięki nim możesz sprawić, że salon, sypialnia, ale także korytarz będą jedyne w swoim rodzaju, a wybrany motyw będzie przypominał Ci o ulubionym miejscu lub wspaniałych wakacjach. Coraz więcej producentów wykonuje je też ze zdjęć,takie modele możesz zamówić, np. na stronie Kuznianaklejek.pl.

Tak naprawdę produkty te dają nieograniczone możliwości, tysiące wzorów, takich jak kwiaty, tropikalne plaże, zatłoczone ulice wielkich miast, ale także zabytki architektoniczne i ekspresyjne motywy sprawiają, że każdy wybierze spośród nich coś do swojego salonu.

Dlaczego warto wprowadzić fototapetę 3D do salonu?

1. Optycznie powiększa przestrzeń: jeśli wybierzesz motyw przedstawiający panoramę miasta albo spokojny krajobraz, to urządzane wnętrze stanie się bardziej przestronne. W ten sposób, niewielkim kosztem powiększysz pomieszczenie, a także nadasz mu zupełnie nowy charakter.

2. Jest trwała: zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że fototapeta 3D tworzona jest na specjalnym, dodatkowo wzmocnionym materiale. W ten sposób znajdująca się na niej ilustracja jest odporna na różnego rodzaju zabrudzenia i uszkodzenia. Co więcej, większość z nich można jeszcze dodatkowo zabezpieczyć przed działaniem wilgoci i umieścić zarówno w kuchni, jak i w łazience.

3. Można ją szybko zamontować: bez względu na to czy wybierzesz samoprzylepną, czy taką którą kładzie się przy pomocy kleju jej montaż jest dość prosty i szybki. Wystarczy tylko trzymać się instrukcji.

4. Umożliwia dużą zmianę niewielkim kosztem: zastosowanie fototapety 3D w pomieszczeniu sprawia, że wnętrze zyskuje zupełnie inny charakter nawet jeśli meble i dodatki pozostają bez zmian. A co najważniejsze, aby dokonać takiej zmiany nie potrzeba dużych nakładów finansowych.

O czym musisz pamiętać wybierając fototapetę 3D?

Jeśli chcesz z jej pomocą rozjaśnić salon wybierz model w jasnym kolorze. W powiększeniu przestrzeni pomogą również geometryczne kształty, natomiast ocieplić je możesz wzorem w kwiaty. Duża różnorodność prpduktów sprawia, że coraz więcej sklepów dzieli je na kategorie, co znacznie ułatwia szukanie. Rosnące zapotrzebowanie na rynku powoduje, że sklepy nieustannie poszerzają swoją ofertę, jak np. Kuznianaklejek.pl.

Jeśli planujesz remont nie zwlekaj, zaryzykuj, zainwestuj w wymarzoną fototapetę 3D i przekonaj się, że było warto.

Similar Posts