Ogród

Elektronarzędzia dla ogrodników – wejdź na wyższy poziom wtajemniczenia

Elektronarzędzia dla ogrodników – wejdź na wyższy poziom wtajemniczenia

Każdy właściciel przydomowego ogródka korzysta z pomocy narzędzi takich jak grabie, łopata, taczka czy wąż ogrodowy. Pewnie i Ty jesteś jednym z nich – nic w tym dziwnego – w końcu zadania trzeba sobie ułatwiać. Jeśli jednak czujesz, że kupiony sprzęt nie spełnia Twoich potrzeb, sięgnij po produkty dla pracowitych oraz ambitnych. Poznaj elektronarzędzia dla ogrodników – dzięki nim wejdziesz na wyższy poziom wtajemniczenia w sztukę prowadzenia ogrodu.

Elektryczna kosiarka – zaczyna się banalnie

Niech nie zwiedzie Cię ten banalny wstęp – kosiarka to naprawdę ważne narzędzie nie tylko dla początkującego ogrodnika, ale także dla tego, który chce szybko rozwinąć skrzydła. Tylko nie tak jak ten Pan.

W dobrym sklepie z narzędziami znajdziesz sprzęt dopasowany do różnych trawników: tych małych i dużych. Kosiarki przeznaczone do przestronnych ogrodów są wyposażone w dodatkowy napęd, dzięki któremu prowadzi się je lżej, chociaż odrobinę wolniej. Dobre narzędzia posiadają funkcję mulczowania – rozdrabniania oraz rozrzucania pokosu.

Podkaszarka – dla ogrodowych estetów oraz perfekcjonistów

W ogrodniczym slangu mówią, że podkaszarka wkracza tam, gdzie ,,kosiarka nie wlezie albo nie dokosi”. Ot, cała filozofia tego narzędzia. Przyda się zwłaszcza estetom oraz perfekcjonistom, którzy za swój życiowy cel obrali posiadanie zawsze idealnie przyciętego trawnika – nawet w rogach i trudno dostępnych miejscach. Złośliwi twierdzą, że murawę można zaprojektować w taki sposób, aby podkaszarka nigdy nie była potrzebna – ale co oni tam wiedzą! Prawdziwy ogrodnik czerpie największą satysfakcję z podejmowania trudnych wyzwań!

Wertykulator – nigdy więcej pytań ,,a wertykulację Pan robisz?”

Jeśli przeprowadziłeś już wiele rozmów o trawniku – z sąsiadem amatorem czy ogrodnikiem fachowcem, doskonale znasz odpowiedź na pytanie ,,a wertykulację Pan robisz?”. Zakup profesjonalnego wertykulatora raz na zawsze uwolni Cię od takich zaczepek. Sprzęt przyda się do napowietrzania oraz regeneracji murawy. W dobrych sklepach znajdziesz produkty 2w1 – wertykulatory z funkcją aeracji. Dobrze napowietrzona oraz spulchniona gleba gwarantuje satysfakcję z pięknie rozwijających się roślin. 

Elektryczna dmuchawa – i liście przeminą z wiatrem (dosłownie)

Nic tak nie poprawia humoru podczas jesiennych pluch jak trawnik, na którym nie widać zgniłych liści. Pozbywanie się resztek roślin z ogrodu może być pracochłonne. Aby nie spędzać zbyt długiego czasu w nieprzyjemnych warunkach atmosferycznych, zamień grabie na elektryczną dmuchawę. Dobry sprzęt posiada dużą moc, a przy tym doskonałą wydajność. Produkt wykorzystaj do sprzątania trawnika, warsztatu czy garażu, a także do osuszania niewielkich wilgotnych powierzchni.

Elektryczne nożyce – obudź w sobie artystę

Wszyscy, którzy znają określenie ,,murarz, tynkarz, akrobata” doskonale wiedzą, że w tej grupie zawodowej coraz więcej miejsca zajmują ogrodnicy – mimo że nie są wprost wymienieni w tym powiedzeniu. Przycinanie trawnika, żywopłotu czy krzewów to przecież sztuka – a wszyscy jej adepci powinni być wyposażeni w profesjonalne narzędzia. Są nimi elektryczne nożyce oraz sekatory do pielęgnacji przydomowej, zielonej przestrzeni. Sprzęty ułatwiają pracę z tak trudną materią jaką jest jedna, krzywa gałązka burząca całą aranżacyjną koncepcję żywopłotu. Obiecujemy, że pod elektrycznymi nożycami ugnie się każda nieestetyczna, zielona część burząca Twoją wewnętrzną harmonię oraz ogrodową kompozycję.

Elektryczne rozdrabniarki do gałęzi – efektowne i efektywne sprzątanie

Prawdziwego profesjonalistę rozpoznasz nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy swoją robotę. Tym mottem kierowali się producenci elektrycznych rozdrabniarek do gałęzi – dlatego stworzyli narzędzie, które efektywnie zmniejsza objętość ścinków oraz śmieci powstałych po podcinaniu drzewa. Nic nie zastąpi tego wspaniałego uczucia, kiedy sprzątanie kończy się szybciej niż przypuszczałeś.

Podsumowanie

Drogi ogrodniku, jeśli chcesz wejść na wyższy poziom wtajemniczenia, a dodatkowo jeszcze bardziej ułatwić sobie prace w przydomowej, zielonej przestrzeni, skorzystaj z pomocy powyższych narzędzi. Wszystkie wymienione sprzęty znajdziesz na stronie sklepu internetowego PHU A/B/C. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Similar Posts