Porady

Czy grzejniki odejdą kiedyś do lamusa?

Czy grzejniki odejdą kiedyś do lamusa?

Jakie skojarzenia budzi w nas słowo grzejniki? Zapewne większości osób kojarzą się z nieestetycznymi, topornymi i nielubianymi elementami wyposażenia domu, które często szpeciły wnętrza i trudno było uatrakcyjnić ich formę. W szczególności są tu wspominane kaloryfery żeliwne – zmora lat 90., która prześladuje nas jeszcze do tej pory. Szczęśliwie wybór i wygląd grzejników stale rosną i nie jesteśmy skazani na szpecącą konieczność. W związku z szybkim rozwojem wiąże się jednak pytanie, czy grzejniki kiedykolwiek staną się niepotrzebne?

Grzejniki dekoracyjne – wygoda, praktyczność i estetyka

Nowatorskim pomysłem, który może być w przyszłości konkurencją dla grzejników jest ogrzewanie ścienne, w której ściana staje się grzejnikiem i emituje ciepło – na podobnej zasadzie, jak w ogrzewaniu podłogowym. Jest to jednak nadal daleka perspektywa, która wymagałaby wdrożeniu licznych zmian lub instalacji podczas budowy. Rynek grzejników pokojowych, grzejników łazienkowych i grzejników dekoracyjnych natomiast stale rośnie i intensywnie się rozwija. Nawet nielubiane grzejniki żeliwne w odnowionej wersji vintage zyskują nowe grono zwolenników i przeżywają swój renesans w ciekawszej odsłonie.

Grzejniki dekoracyjne to najchętniej wybierana forma grzejników przez klientów. Są innowacyjne, awangardowe i atrakcyjne wizualnie – same w sobie stanowią ozdobę, pełniąc przy tym oczywistą funkcję grzewczą. Na stronie artykulygrzewcze.com znajdziemy bogatą gamę takich grzejników dekoracyjnych w różnorodnych kształtach i wersjach: grzejniki dekoracyjne poziome np. Nova Horizontal, grzejniki z płaską płytą, w tym efektowny AG Wave, wielofunkcyjny grzejnik dekoracyjny Nova Szklana Lustro czy efektowne grzejniki dekoracyjne w formie labiryntu – Maze (Finezyjna Forma). Są one wyjątkowym rozwiązaniem dla każdego wnętrza, gdyż same w sobie przyciągają wzrok i stanowią atrakcyjny element designerski, spełniając przy tym doskonale swoje właściwe funkcje.

Grzejniki łazienkowe do małych i dużych łazienek

Masz małą łazienkę i wybór odpowiedniego grzejnika to nie lada problem? Na artykulygrzewcze.com  każdy znajdzie coś dla siebie! Od małych po zakręcone, boczne, kwadratowe, płaskie, poziome, grzejniki łazienkowe drabinkowe czy wiele innych, nietypowych kształtów w bogatej gamie kolorystycznej! Są połączeniem nowoczesnego designu i nowatorskiej konstrukcji, co daje spektakularny efekt końcowy. Sprawdź wszystkie modele grzejników łazienkowych: Radox Serpentine, Kermi Icaro czy Purmo MUNA, dobierz wymiary do swojego pomieszczenia i ciesz się najwyższą wydajnością w atrakcyjnej odsłonie.

Każde wnętrze zyskuje dzięki grzejnikom pokojowym

Martwisz się, że instalując grzejnik pokojowy zniszczysz efekt designerski pomieszczenia? Nic bardziej mylnego! Grzejniki pokojowe na artykulygrzewcze.com same w sobie są stylową ozdobą i umożliwiają wiele opcji indywidualnego ich dostosowania. Wszystkie te grzejniki pokojowe tworzone są z duchem obecnych trendów, dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej i dają nieograniczone możliwości wykończenia instalacji centralnego ogrzewania. Dzięki najwyższej jakości wykonania i kreatywności w tworzeniu tych modeli grzejniki pokojowe to element konieczny, ale również dekoracyjny – mogą stać się mocnym akcentem wnętrza zamiast problematycznym elementem do schowania. Dzięki produktom z artykulygrzewcze.com zmienisz spojrzenie na grzejniki pokojowe i wyposażysz swój dom w praktyczny, nowoczesny design.

Similar Posts