Porady

Kup pergolę aluminiową

Kup pergolę aluminiową

Lubisz posiedzieć na zewnątrz z rodziną lub przyjaciółmi, ale nie zawsze jest to możliwe ze względu na pogodę? Pergola aluminiowa nie tylko ładnie wygląda, ale także pozwala na doskonały relaks również podczas deszczu.

Lubisz posiedzieć na zewnątrz z rodziną lub przyjaciółmi, ale nie zawsze jest to możliwe ze względu na pogodę? Pergola aluminiowa nie tylko ładnie wygląda, ale także pozwala na doskonały relaks również podczas deszczu.

Pergola to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy spędzają więcej czasu w ogrodzie niż w domu. Zastanawiasz się czy warto zbudować ją w swoim ogrodzie?

Ponadczasowy design i solidne wykonanie

Dzięki nowoczesnej, prostej i praktycznej konstrukcji pegola ma wiele zastosowań. Może być stosowana jako zadaszenie drzwi wejściowych, miejsc parkingowych i ogrodów. Co więcej pergola aluminiowa ma długą żywotność i zachowuje swój piękny wygląd przez długie lata.

Łatwa w utrzymaniu

Pergola aluminiowa nie wymaga konserwacji ani malowania. Jest odporna na warunki atmosferyczne takie jak śnieg, deszcz lub niskie temperatury. Do jej czyszczenia wystarczy myjka wysokociśnieniowa i środek do czyszczenia aluminium, lub woda z dodatkiem łagodnego detergentu.

Rodzaje dachu

Najtańsze pergole to pergole z nieruchomym zadaszeniem, które najczęściej wykonane jest z płyt poliwęglanowych lub szkła. Ruchome zadaszenie pergoli może stanowić tkanina lub, w przypadku pergoli bioklimatycznej ruchome lamele aluminiowe. 

Bioklimatyczna pergola zapewni komfort użytkowania w czasie upałów lub deszczu

Pergola bioklimatyczna to królowa wśród pergoli aluminiowych. Jej główną zaletą jest zadaszenie wykonane z obrotowych lameli, które odbijają promienie słoneczne lub wentylują przestrzeń pod pergolą.

Podczas deszczu lamele można ustawić w taki sposób, aby tworzyły w pełni szczelny dach. Woda jest odprowadzana z dachu za pomocą specjalnego systemu, który jest umieszczony w nodze pergoli.

Dodatkowe wyposażenie

Pergole aluminiowe mają zwykle lepsze konstrukcje niż pergole drewniane. Pergola aluminiowa może być datkowo wyposażona w oświetlenie LED lub w boczne rolety screenowe. Najnowocześniejsze pergole mogą być wyposażone w sterowanie elektryczne za pomocą pilota.

Similar Posts