Porady

Jak wybrać odpowiednią wkładkę antywłamaniową do drzwi, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa

Jak wybrać odpowiednią wkładkę antywłamaniową do drzwi, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa

Wkładki antywłamaniowe do drzwi instaluje się w pomieszczeniach, które są narażone na włamanie. Mogą to być lokale handlowe lub mieszkalne. Zwykle jest w nich duża koncentracja aktywów lub cennego mienia. Obecność takich zabezpieczeń odstrasza potencjalnych rabusiów, którzy wolą szukać łatwiejszych celów niż próbować włamać się do takich obiektów. Dzięki odpowiedniej wkładce i mechanizmowi blokującemu drzwi pozostają zamknięte nawet wtedy, gdy intruz próbuje się włamać. Ale jaki rodzaj mechanizmu zamykającego i wkładki jest potrzebny? Dowiedzmy się…

Właściwy typ wkładki do drzwi – wkładka Gerda RIM 6000

Czynnikiem decydującym o wyborze wkładki do drzwi jest poziom oferowanej ochrony. Wkładki antywłamaniowe takie jak wkładka Gerda RIM 6000wkładka Gerda RIM 6000https://www.abc-zabezpieczen.pl/zamek-do-drzwi-gerda/rim-6000s-omega2.html są zwykle instalowane w budynkach komercyjnych, szkołach, szpitalach, hotelach i domach mieszkalnych, w których występuje duże ryzyko włamania.

Wkładki wysokiej jakości bezpieczeństwa są stosowane przede wszystkim do ochrony przedmiotów wartościowych również w obiektach mieszkaniowych. Gerda RIM posiada zamiennik wysokiej jakości RIM 6000S KESO w przystępnej cenie. KESO Omega2 to wkładka zastępcza dla Gerda RIM 6000 S, która oferuje te same funkcje i cechy bezpieczeństwa co oryginał, ale w niższej cenie.

Oba produkty zapewniają łatwą instalację i wysoki poziom bezpieczeństwa. KESO Omega2 to szwajcarska wersja oryginalnej wkładki Gerda RIM 6000 S, przeznaczona do użytku. Oferuje wszystkie te same cechy i funkcje zabezpieczeń, co jego szwajcarski oryginał, ale jest dostępny w niższej cenie.

Odwiedź nasz sklep internetowy lub stacjonarny

Wkładki GERDA RIM jak również RIM 6000S KESO są dostępne w sklepie stacjonarnym jak również w sklepie internetowym możesz także zamówić usługę wymiany wkładki w drzwiach bezpośrednio u nas. Zamawiając usługę u nas, możesz być pewien profesjonalnej obsługi, szybkości, jakości, a także wielu rabatów Wybierając tę opcję, oszczędzasz czas, pieniądze i masz pewność, że w razie awarii ktoś służy Ci pomocą.

Mamy wyszkolonych techników, którzy są gotowi przyjechać do Twojego domu lub biura w każdej chwili i zaoferować Ci serwis awaryjny 7 dni w tygodniu! Możesz również zadzwonić pod nasz numer telefonu, aby uzyskać pomoc w nagłych wypadkach lub odwiedzić naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji:

Similar Posts