Dekoracje

Duńskie lampy Umage – czy warto?

Duńskie lampy Umage - czy warto?

Gdyby zastanowić się, co zagranicznego powinniśmy importować, to chyba tylko duńską filozofię życiową — Hygge. Niewątpliwie zawsze potrzeba nam wszystkiego, co poprawia nastrój, pomaga cieszyć się chwilą i sprzyja relaksowi. Ponieważ może być to trudne, warto wspomóc się pięknymi przedmiotami. Duńskie lampy Umage — bo o nich mowa, wprowadzą nas w kojący świat przyrody i światła.

Duńskie lampy Umage – lampy inspirowane naturą

Z pewnością nie raz osobiście przekonaliśmy się, jak bardzo wyciszająco działa na nas natura. Oprócz roślin doniczkowych, które stanowią namiastkę ogrodu w mieszkaniu, warto postarać się również o lampy inspirowane naturą. Duńskie lampy Umage są modelowym przykładem czerpania z niej inspiracji. Projektanci marki nadali lampom Umage kształt szyszek, kwiatów i obłoków. W zależności od naszych potrzeb, możemy stworzyć unikatowy wystrój wnętrza, który przeniesie nas w upragnioną scenerię. Może ona przyjąć leśny charakter lub nawiązywać do otwartych przestrzeni, kojarzących się z ukwieconymi łąkami. Taki efekt z łatwością zostanie osiągnięty dzięki lampom z serii Aluvia. Obecność takich lamp w naszym mieszkaniu z łatwością przybliży nas do natury.

Lampa Umage Aluvia Forest Green – leśny klimat na wyciągnięcie ręki

Lampy skandynawskie Umage – piękne kolory i szlachetne materiały

Lampy skandynawskie Umage ujmują prostotą, wdziękiem i radosnymi kolorami. Miłośników przyrody zachwyci soczysta zieleń, energetyczne odcienie koloru czerwonego i pomarańczowego oraz wszystkie odcienie modnego w tym roku niebieskiego. Znajdziemy tu również lśniące powierzchnie, na których pięknie załamuje się światło. Wiele kloszy zostało utrzymanych w barwach miedzi, srebra, mosiądzu i złota. Materiałami wykonania są metal, szkło, drewno, wysokiej jakości tworzywo, a nawet… gęsie pierze! 

Lampa Umage EOS Medium – kwintesencja duńskiego Hygge

Lampy designerskie od Umage – odkryj radość we własnej kreacji

W asortymencie duńskiej marki wybór jest przeogromny, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Lampy designerskie od Umage posiadają jeszcze jeden atut. Ogromna ich część pozwala używać ich zarówno jako lamp wiszących, jak i stojących. Wystarczy więc wybrać interesującą nas lampę designerską, zadecydować o tym, czy ma wisieć lub stać i dobrać do niej stojak, lub zawiesie. Dzięki temu rozwiązaniu możemy puścić wodze fantazji i stworzyć własną unikatową lampę. Możemy również stworzyć całą kolekcję w różnych wersjach kolorystycznych przeznaczonych na sufit, podłogę, stół oraz ściany. 

Lampa stołowa Umage Asteria Ruby Red – prostota, która zachwyca

Lampy Umage – jakość prosto ze Skandynawii

Precyzyjne wykonanie i solidność zastosowanych materiałów sprawia, że lampy Umage przetrwają próbę czasu. Warto wspomnieć, że najciekawsze produkty z portfolio marki zostały objęte aż 10-letnią gwarancją. Z pewnością perspektywa cieszenia się tak pięknymi lampami może być bardzo zachęcająca.
Portfolio produktów oferowanych przez designerskie lampy Umage zachwyca niezależnie od aktualnych trendów. Ponadczasowe kształty i piękne kolory nigdy się nie znudzą, a rozświetlone przez światło dedykowanych żarówek wprowadzą błogi nastrój do wnętrza naszego mieszkania i do naszej duszy. Dlatego warto wybrać lampy Umage i pozwolić sobie na odrobinę luksusu, który koi nerwy i przybliża do natury.

Similar Posts