Porady

Drzwi zewnętrzne drewniane – wybór na lata!

Drzwi zewnętrzne drewniane – wybór na lata!

Drewno to nie tylko trwały, ale też piękny, niezawodny naturalny surowiec. Nic dziwnego, że od pokoleń jest wybierany jako element wykończenia domów i mieszkań. Nie inaczej jest w przypadku zastosowania drewna jako materiału, z którego wykonuje się drzwi zewnętrzne. Dlaczego takie rozwiązanie to dobry krok? Opisujemy poniżej!

Drzwi zewnętrzne drewniane – jakie muszą być?

Przede wszystkim ładne. Chociaż wszyscy wiemy, że liczy się nie tylko wygląd, to na aspekt estetyczny warto zwrócić uwagę. W końcu drzwi to coś, co robi pierwsze wrażenie na gościach. W CAL masz do dyspozycji wiele nietuzinkowych kolekcji i linii, które zostały zainspirowane między innymi architekturą czy popkulturą. Każdy znajdzie pośród nich coś interesującego dla siebie, pasującego do bryły domu czy do stolarki okiennej.

Funkcjonalne drzwi zewnętrzne

Poza wyglądem liczy się oczywiście również funkcjonalność drzwi. Muszą one stanowić nie tylko barierę nie do pokonania, ale także zapobiegać uciekaniu ciepła na zewnątrz. CAL to marka, która łączy wszystkie te cechy. Nasze drzwi to inwestycja na długie lata, ponieważ spełniają one wszystkie normy i wymagania jakości, ciepła, trwałości i bezpieczeństwa. To nie puste słowa – mamy na ich potwierdzenie certyfikaty Standard CPH Component, a nasze drzwi zewnętrzne drewniane tworzymy z materiałów najwyższej jakości. Drewno dębowe i sosnowe, które wykorzystujemy do wykonania naszych drzwi, pozyskujemy wyłącznie z lasów, które są odpowiedzialnie zarządzane.

Pasywne drzwi zewnętrzne – nowoczesne i oszczędne

Drzwi zewnętrzne wykonane z drewna to również duża oszczędność. Chociaż początkowo to spory wydatek, w dłuższej perspektywie zdecydowanie warto w nie zainwestować. Głównie dlatego, że takie drzwi mają niski wskaźnik przenikania ciepła, co umożliwia spore oszczędności na ogrzewaniu. Drzwi marki CAL spełniają wszystkie warunki i normy potrzebne do domów energooszczędnych i pasywnych, dlatego sięgnięcie po nie to dobry krok.

Drzwi zewnętrzne drewniane i niezbędne akcesoria 

Drewniane drzwi zewnętrzne są również innowacyjne. Posiadają wszystkie cechy, które mają drzwi zewnętrzne nowoczesne:

  • zaawansowane zamki antywłamaniowe,
  • wypełnienie izolacyjne,
  • potrójne uszczelki.

Wszystkie te właściwości to najlepszy dowód na to, że drewniane drzwi zewnętrzne będą dobrze służyć przez wiele lat, ale także na to, że możesz spokojnie pojechać na wakacje i zrelaksować się bez obaw o włamanie. Wybierając markę CAL, będziesz posiadać nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne i nowoczesne drzwi zewnętrzne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Similar Posts