Porady

Polski producent mebli Jarstol – meble dla każdego

Polski producent mebli Jarstol - meble dla każdego

Jeżeli robisz coś z pasją, masz prawdziwą szansę spełniać marzenia. Udowodnił to Jarosław Linka, który produkcję mebli zaczynał w garażu w 1997 roku, a dziś po ćwierk wieku istnienia firmy jest jednym z największych producentów mebli w Polsce. Jednak to, co najważniejsze, to zadowolenie klientów, którzy doceniają jakość produktów JARSTOL.

Polskie meble w aranżacji wnętrz

JARSTOL produkcją mebli zajmuje się od przeszło 25 lat, choć od czasów, gdy nastoletni założyciel firmy Jarosław Linka robił meble w swoim garażu, wiele się zmieniło. Dzisiaj posiada najnowocześniejsze hale, w których produkuje meble skrzyniowe, które możesz spotkać w wielu salonach meblowych w całej Polsce, a nawet w Europie. Z dużym prawdopodobieństwem jego meble znajdziesz blisko siebie. Jeśli chcesz sprawdzić, gdzie kupić, zajrzyj na stronę producenta https://jarstol.eu/. A dlaczego warto to zrobić?

Meble drewniane do salonu

JARSTOL jest polskim producentem mebli z litego drewna i materiałów drewnopochodnych. Najwyższej jakości materiały w połączeniu z ponadczasowym stylem widoczne są w każdym produkcie. W kolekcji producenta znajdziesz szeroki wybór mebli do salonu, takich jak komody, witryny czy ławy, ale nie tylko.

Meble skrzyniowe do pozostałych wnętrz

Kolekcje odpowiadające różny stylom urządzania wnętrz, jakie znajdują się w ofercie producenta, to serie mebli, z którymi łatwo urządzisz całe mieszkanie lub dom. Dzięki całym seriom mebli, w których skład wchodzą takie produkty jak stoły do jadalni, krzesła, biurka, komody, regały, szafy, garderoby, półki, lustra, stoliki, łóżka, szafki nocne, stoliki i witryny, zachowasz spójność aranżacji i uzyskasz zorganizowaną przestrzeń.

Polski producent mebli z oryginalnym wzornictwem

Polski producent mebli JARSTOL dzięki swojemu doświadczeniu, nowoczesnym technologiom produkcji, relacji z klientami i stałej, aktywnej obecności na rynku, produkuje meble, które nie tylko charakteryzują się wysoką jakością, ale są zgodne ze współczesnymi trendami. Nowoczesne wzornictwo pozwala i klasyczna elegancja, które widoczne są w różnych kolekcjach, pozwala dopasować te produkty do różnych stylów urządzania wnętrz. Z kolei ich solidne materiały i precyzyjne wykonanie gwarantują użytkowanie przez długie lata.

Trwałość, solidność, styl, elegancja i nowoczesność to wyrazy, które określają meble produkowane przez JARSTOL. Dzięki ofercie tego polskiego producenta mebli urządzisz praktycznie każde pomieszczenie w domu.

Similar Posts