Dekoracje

Naklejka na ścianę 3d – dziura

Naklejka na ścianę 3d - dziura

Nie każda naklejka na ścianę przyciąga wzrok i jest mocno intrygująca. Wiele zależy od oryginalności grafiki i wykończenia jej detali. Przykładem tapety, która z pewnością wzbudzi zainteresowanie gości, jest naklejka 3D dziura. Łączy ona klasyczne motywy z ich nietypowym przedstawieniem. Dlaczego warto wybrać taki wzór?

Naklejka na ścianę 3D dziura – czym się wyróżnia?

To, co mniej oczywiste jest bardziej zagadkowe i interesujące. Taka jest właśnie naklejka na ścianę 3D dziura. Ma ona formę otworu, który powstał po mocnym uderzeniu czy wystrzale. Imitacja dziury w ścianie wykończona jest atrakcyjnym obrazem w tle. Ma ona formę punktu, dzięki któremu można podglądać inny świat i krajobraz. Naklejka na ścianę w formie dziury łączy zalety tapety z atrakcyjnością klasycznego obrazu, tworząc dekoracje w całkiem nowym, nowoczesnym wymiarze. Jej kompaktowy rozmiar również zalicza się do zalet. W przeciwieństwie do tradycyjnej tapety nie zajmuje dużo miejsca, dlatego nie przytłoczy całej aranżacji. Staje się bardziej subtelnym detalem w wystroju pomieszczenia niż dominującą ozdobą. Wybierając niewielką naklejkę na ścianę, można też szybko odświeżyć wnętrze. Będzie więc idealnym gadżetem dla osób, które poszukują alternatywy dla drogich i czasochłonnych remontów, które mają odmienić wygląd pomieszczeń. Mała zmiana w przypadku naklejki daje bowiem duży efekt wizualny.

Jak wybrać naklejkę na ścianę 3D z dziurą?

Wybór motywów na naklejce 3D w formie dziury jest praktycznie tak samo duży, jak w przypadku klasycznych tapet czy grafik naklejanych na ścianę. Decydując się na określony wzór, trzeba wziąć pod uwagę pomieszczenie, w którym dekoracja ma zostać umieszczona. Do kuchni idealne będą naklejki z potrawami, owocami, kawą lub herbatą. Motywy pasujące do łazienki nawiązują do wody, a w salonie, jadalni czy sypialni znakomicie prezentować się będzie natura, krajobraz miasta, kwieciste lub geometryczne wzory. Naklejki na ścianę 3D w formie dziury różnią się między sobą:

  1. Wielkością – zwykle mają kompaktowy wymiar około 100 cm, jednak w zależności od kształtu mogą oscylować w rozmiarze 90, 70 czy 60 cm.
  2. Ramką – imitując otwór w ścianie, ramka naklejki może przykładowo przypominać wyglądem beton, cegłę, kamień lub piaskowiec.
  3. Obrazkiem w tle – duża różnorodność wzorów obejmuje motywy takie jak: krajobraz natury i miasta, żywność, obiekty architektoniczne, struktury, figury przestrzenne, napisy, planety, zwierzęta, sylwetki osób, a nawet rzeczy codziennego użytku typu gazety lub sztućce.

Naklejka na ścianę 3D dziura – łatwy montaż

Ze względu na to, że naklejka 3D w postaci dziury wykorzystuje nowoczesne technologie, jest łatwa w montażu na ścianie. Ze względu na niewielki rozmiar zarówno przyklejanie, jak i odklejanie grafiki przebiega sprawnie, a jednocześnie bardzo szybko. Ponadto niski koszt zakupu sprawia, że w dowolnej chwili można wymienić naklejkę 3D na inną, modyfikując jej motyw czy kształt. Jeśli wnętrze potrzebuje lekkiej odmiany, zamiast inwestować w duże i drogie tapety, warto sięgnąć po naklejkę na ścianę w formie dziury w 3D, która będzie niemniej dekoracyjnym akcentem.

Similar Posts