Porady

Higiena na działce – toaleta przenośna i umywalka turystyczna

Higiena na działce - toaleta przenośna i umywalka turystyczna

W trakcie wakacji przebywamy w wielu miejscach o ograniczonym dostępie do czystej wody. Dla wielu osób stanowi do duży problem, ponieważ nie ma schludnego i czystego miejsca, w którym można było skorzystać z toalety oraz miejsca do umycia rąk.

W trakcie wakacji przebywamy w wielu miejscach o ograniczonym dostępie do czystej wody. Dla wielu osób stanowi do duży problem, ponieważ nie ma schludnego i czystego miejsca, w którym można było skorzystać z toalety oraz miejsca do umycia rąk.

Dodatkowo wizyta na działce lub kempingu jest często powiązana z robieniem grilla, co również skłania nas do dbania o higienę. Nierzadko towarzyszą nam również dzieci, dla których brak normalnej toalety stanowi duży problem, a brak możliwości umycia rąk stwarza zagrożenie higieniczne. Zamiast rezygnować z takiej formy spędzania czasu należy się zastanowić nad rozwiązaniem problemu i zapewnieniem komfortu korzystania z toalety oraz higieny rąk.

Doskonałym pomysłem wydaje się lekka i poręczna toaleta turystyczna Theford. Najlepszym modelem będzie Porta Potti XGL ze wskaźnikiem napełnienia dolnego zbiornika. Taka toaleta zapewnia komfort korzystania z toalety zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Dodatkowo jej kompaktowe wymiary powodują, że bez problemów mieści się ona do samochodu nie zabierając zbyt dużo miejsca na bagaże. Toaleta Thetford Porta Potti XGL ta jest sprzedawana w zestawie z płynami oraz papierem toaletowym firmy Thetford. Polecane płyny do toalet turystycznych zapewniają ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami oraz utrzymują toaletę w czystości.

Nie można zapominać o higienie rąk, w szczególności w przypadku przygotowywania i spożywania posiłków. Mycie rąk w plenerze kiedyś mogło być problematyczne, jednak teraz można kupić umywalkę turystyczną, która pomieści aż 10 litrów czystej wody. Mobilna umywalka turystyczna ma również zamontowany dozownik mydła w płynie, co znacznie poprawia komfort mycia rąk na działce. Mycie rąk pod wodą z umywalki turystycznej jest dodatkowo bardzo praktyczne – nasze źródło czystej wody znajduje się blisko i możemy przemywać dłonie często, a dodatkowo na kempingu nie musimy udawać się do oddalonych sanitariatów.

Warto dbać o higienę rąk, ponieważ nasz ręce mają kontakt z wieloma bakteriami. Regularne mycie ogranicza możliwość przenoszenia zarazków. Pilnowanie czystości rąk jest szczególności wskazane w przypadku dzieci lub osób przygotowujących lub spożywających posiłek. Umywalka turystyczna na działce lub kempingu ułatwia zachowanie higieny i znacznie poprawia komfort spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Similar Posts