info ostrzeszów

Netatmo Security. Jak podnieść poziom bezpieczeństwa domu?

Netatmo Security.

Zastanawiasz się, jak zwiększyć poziom bezpieczeństwa swojego domu, np. na wypadek włamania? Sprawdź, na jakie systemy warto obecnie postawić.

Ryzyko włamań jest najwyższe podczas naszej nieobecności

Sezon wakacyjny jest nierozerwalnie związany z wyjazdami urlopowymi. Opuszczamy wówczas domy i mieszkania, często zostawiając je bez dostatecznej ochrony. Jak pokazuje praktyka, to właśnie wtedy skokowo wzrasta ryzyko włamań i innych prób uzyskania nielegalnego dostępu do naszej posesji. Jak zabezpieczyć się na taką okoliczność? Przede wszystkim korzystając z nowoczesnych systemów alarmowych, dzięki którym możemy w czasie rzeczywistym zareagować na dane zagrożenie. W niniejszym artykule przedstawiamy dedykowane rozwiązania firmy Netatmo Security. Sprawdź, jak zabezpieczyć swoje mienie przed kradzieżą.

Zewnętrzny system alarmowy Netatmo Security

Urządzenia wspomagające bezpieczeństwo mogą być montowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań, ochrona domu staje się kompleksowa i skuteczniejsza. System alarmowy, oprócz nadawania głośnego sygnału dźwiękowego, może także informować użytkowników o nieuprawnionym dostępie osób trzecich. Jednym z ciekawszych rozwiązań zewnętrznych jest kamera Smart Outdoor, która na pierwszy rzut oka nie przypomina urządzenia rejestrującego obraz. Designerskie urządzenie ma jednak przede wszystkim bardzo duże znaczenie funkcjonalne. Inteligentna kamera jest w stanie uczyć się rozpoznawania twarzy, dzięki w łatwy sposób odróżnia domowników od . Co więcej, kamera strzeże domu w czasie rzeczywistym, powiadamiając właściciela o poszczególnych zdarzeniach, np. pojawieniu się samochodu przed posesją.

Jak działa nowoczesny system alarmowy do domu?

Współczesne systemy zabezpieczające w niewielkim stopniu przypominają rozwiązania, które stosowało się jeszcze kilkanaście lat temu. Dzisiejsze rozwiązania są znacząco bardziej zaawansowane i składają się z wielu elementów. Przede wszystkim niektóre sprzęty posiadają ultraczułe czujniki ruchu, które są w stanie wykrywać nawet bardzo powolne przesuwanie się obiektów. Czujniki rejestrują ruch wewnątrz domu i mogą aktywować alarm w przypadku wykrycia nieautoryzowanego ruchu. Mogą być montowane na ścianach lub sufitach w różnych pomieszczeniach. Poszczególne rozwiązania coraz częściej obsługiwane są za pomocą specjalnych aplikacji mobilnych, dzięki czemu użytkownik może w dowolnej chwili sprawdzić, co się dzieje wokół domu. Tak jest również w przypadku produktów firmy Netatmo Security, dla której opracowano dedykowaną aplikację na telefony z systemami Android lub iOS. Nowoczesne systemy alarmowe do domu:

skutecznie wykrywają ruch i próby dostępu ze strony osób trzecich,

są sprzężone ze sobą, dzięki czemu razem stanowią wydajny system,

obsługuje się za pośrednictwem aplikacji na smartfony, co zwiększa wygodę użytkownika,

przesyłają informacje o alertach w czasie rzeczywistym, w momencie wykrycia danego problemu,

są zaawansowanymi urządzeniami, które potrafią uczyć się rozpoznawania twarzy.

Dlaczego warto zabezpieczyć przestrzeń przed wyjazdem?

Niewiele osób może pozwolić sobie na wynajęcie stróża, który będzie odpowiedzialny za kontrolowanie posesji. Innowacyjne systemy alarmowe stanowią spełniają funkcję „elektronicznego ochroniarza”, który jest w stanie zareagować w sytuacji zagrożenia. Co istotne, kamery Netatmo Security działają skutecznie także w nocy i są w stanie rejestrować obraz w dobrej jakości. W tym sensie są nawet skuteczniejsze od człowieka, który nie byłby w stanie monitorować przestrzeni przez całą dobę bez żadnej przerwy. Kamery wewnętrzne i

zewnętrzne dają poczucie realnego bezpieczeństwa, przede wszystkim w trakcie wyjazdów wakacyjnych. Nie trzeba wówczas się martwić, że nasze dobra padły łupem złodziei czających się na okazję. W razie jakichkolwiek problemów system bezpieczeństwa jest w stanie zareagować i poinformować użytkownika o zaistniałej sytuacji. Sprawdź przykładowe produkty na: https://www.salonydenon.pl/marki/netatmo/security.

Artykuł sponsorowany.

Similar Posts